Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Chcete si zahrát hru?

ARTISTRY

Přijměte naši výzvu a zahrajte si pexeso ARTISTRY Studio NYC Edition!

Fascinující, kreativní, vášnivá. Taková je nová kolekce ARTISTRY StudioTM inspirovaná zářivými světly a nespoutanou energií New Yorku. Pomůže Vám skvěle vypadat, vyjádřit Vaši osobnost a dát prostor Vaší vnitřní passionistě. Chcete zjistit víc?

Seznamte se s touto úžasnou řadou kosmetických výrobků a otestujte svou paměť se zábavným pexesem ARTISTRY Studio NYC Edition. Postupně klikejte na jednotlivé čtverečky na obrazovce, dokud neodhalíte všechny dvojice. Nakonec se podívejte, kolik kroků jste potřebovali. Možná se Vám bude příště dařit lépe! Klikněte na možnost „Hrát znovu“ a zkuste vylepšit své skóre. Můžete také vyzvat kolegu z řad VPA či některého ze zákazníků. Než se nadějete, stanete se odborníkem na tuto novou energickou řadu dekorativní kosmetiky.

Kroky: 0

Zábavné učení

Chcete víc? Zvyšte obtížnost a zkuste o každém otočeném obrázku něco říct. Dokážete určit, jaké líčení je na obrázku? Jak se jmenuje zobrazený výrobek? A co jméno umělce, který pomáhal s tvorbou balení? Otestujte se a nechejte zazářit svou vnitřní passionistu!

Související obsah

Dekorativní kosmetika a umění

Krása

více

Od umění přes kulturu až po módu

ARTISTRY

více

Porušujte pravidla líčení

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím