Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Myšlenkami v New Yorku

ARTISTRY

Buďte kreativní a jedinečná s pomocí fantastické nové řady kosmetiky inspirované těmi neúžasnějšími městy světa!

Líčením nemusíte trávit hodiny. S pomocí kolekce ARTISTRY Studio NYC Edition vykouzlíte trendy líčení za pět minut!

Jste připravena vrhnout se do dobrodružství? Nejžhavější nová kolekce značky ARTISTRY nám pomůže oddat se věcem, které doopravdy milujeme, žít život naplno a vypadat při tom úchvatně. Život je přece příliš krátký na nudné líčení.

Kolekce ARTISTRY Studio™ čerpá inspiraci z nejvíce trendy měst z celého světa a přináší to nejmodernější líčení a výrobky. Je určena ženám, které znají pravidla líčení, ale nebojí se je porušovat.

První zastávkou na naší cestě byl New York. Při vytváření výrobků jsme se inspirovali jeho individualismem, stylem, nadšením a odvahou dělat věci po svém.

Balení limitované kolekce ARTISTRY Studio NYC Edition vytvořila pouliční umělkyně Lady JDay z New Yorku.

Město, které nikdy nespí

New York, New York! Zářivá světla, výrazné barvy a spousta energie. Město tak krásné, že bylo třeba to uvést dvakrát. A nová kolekce ARTISTRY Studio NYC Edition Vám nyní dá další důvod, proč si Velké jablko oblíbit ještě víc.

První přírůstek do této fantastické kolekce oslavuje vášeň a krásu v každé podobě, od umění, přes kulturu až po módu. A protože jsme se při tvorbě této řady dekorativní kosmetiky, která oslavuje sebevyjádření, inspirovali New Yorkem, nechali jsme tvorbu balení na místní pouliční umělkyni Lady JDay. Kolekce tak zachycuje jas a barvy tohoto města i jeho životní elán. Nechejte se inspirovat a přidejte do svého života i podnikání více vášně a úspěchu.

V této videonahrávce uvidíte kolekci New York v akci!

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Přesně za pět minut!

Život a dobrodružství nepočkají, takže jsme každý výrobek řady NYC Edition navrhli tak, aby vykouzlil trendy líčení přesně za pět minut! Rozjasňující kompaktní pudr Broadway Lights obsahuje tři odstíny, takže můžete třpytky přidat, kamkoli budete potřebovat: na ramena, lícní kosti nebo dekolt. Rozzáří Vás jako světla New Yorku! Rtěnka 2-v-1 Vám pomůže vykouzlit krásné a odvážné ombré líčení rtů. Tužka na oči 2-v-1 Vám pomůže dokonale zvládnout nadčasovou klasiku, jako je kouřové líčení, nebo odvážně porušovat pravidla. A co řasy? Řasenka 3-v-1 Gotham Blackmá jedinečný kartáček, který nalíčí Vaše řasy přesně tak, jak chcete.

Rádi byste měli všechno pohromadě? Žádný problém! V On-the-Go Paleta najdete tři ladící oční stíny, růž na tváře, oslnivý rozjasňovač a pudr na tvář. Je tedy nepostradatelným pomocníkem při luxusním i ležérním líčení. Nakonec naneste Barevný balzám na rty a můžete vyrazit! Balzám můžete kombinovat s jinými barvami rtěnek, a vytvořit tak pro své rty jedinečný odstín!

Řada ARTISTRY Studio je k dispozici v úchvatném balení, které si zamilují všechny passionisty se zájmem o umění, módu a kosmetiku!

Nezapomeňte na sociální sítě!

Povedlo se Vám líčení s řadou ARTISTRY Studio? Ukažte se světu! A podívejte se, co dělají ostatní passionisty. Stačí na sociálních sítích sledovat naše výlety do fantastických měst s hashtagy #ArtistryStudio #passionista #WearItShareIt. A nezapomeňte na stránky ARTISTRY Europe na Instagramu nebo Facebooku.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím