Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Opravdová hodnota nikdy nevyjde z módy

ARTISTRY

Michelle D’Allaird vysvětluje, proč dvě značky drží klíč k naší optimální kondici, kráse i k obchodnímu úspěchu.

Když jsem byla malá, babička často říkávala: „Když si něco schováš dost dlouho, zase se to vrátí do módy. Věci, které mají opravdovou hodnotu ale z módy nikdy nevyjdou!”

Jsem si jistá, že mluvila o dědečkovi, a její slova jsem nikdy nezapomněla. Naučila mě totiž, že jedním z největších tajemství úspěchu je dlouhověkost.

Když přemýšlím nad babiččiným výrokem, vkrádají se mi do mysli i značky ARTISTRY™ a NUTRILITE™. Letos oslaví značka ARTISTRY fantastických 50 let péče o pleť založené na harmonii duše a těla a doplněk stravy NUTRILITE DOUBLE X™ oslaví 70. výročí. Tomu tedy říkám dlouhověkost!

Stavební bloky

Pokud se má něco dožít 50–70 let, musí to mít klíčové prvky, které pomáhají nejen přežít, ale i prospívat. Mezi tyto základní prvky patří: kostra, ochrana a očista.

Popřemýšlejte nad tím: pokud chcete vybudovat něco většího, lepšího a významnějšího, potřebujete pevnou a bytelnou kostru. Jakmile vybudujete základy, musíte najít způsob, jak je chránit. Poté, bez ohledu na ochranu, se musíte umět zbavit nánosů a nečistot, které se nashromáždí za „roky zkušeností a existence“. Tento koncept můžete aplikovat na cokoli: domy, auta, oblečení, boty… a dokonce i na tělo! Ano, i na naše úžasné tělo, které by nám mělo vydržet co nejdéle!

Když to všechno dáme dohromady...

Naši „kostru“ tvoří silné kosti a svaly, zdravé buňky a odolný imunitní systém. Spolehlivou kostru nám zajistí dostatek vitaminu D . Tělo jej ale nedokáže samo vytvářet, musíme se proto vystavovat slunci. Problém je, že venku trávíme mnohem méně času než dříve. Navíc víme, že přílišné vystavení UV záření je hlavní příčinou předčasného stárnutí!

Řešení: doplňky stravy a ochrana před UV zářením.

Vitamin D od značky NUTRILITE tělu zajišťuje 15 µg vitaminu D, který posiluje kosti, svaly, buňky a imunitní systém. Nové essentials by ARTISTRY™ Ochranné mléko SPF 30 bez obsahu oleje pleti zajišťuje ochranu před UV zářením i optimální hydrataci. Společně tvoří dokonalý tým na podporu „kostry“!

V dalším kroku musíme svou kostru ochránit. Každý den na nás dopadají negativní vlivy, jako je špatná strava, stres, nedostatek spánku, alkohol, kouření a znečištění. Tyto negativní vlivy vytváří volné radikály, které poškozují naše buňky a vedou ke zhoršenému zdraví, onemocněním a rychlejšímu stárnutí.

Řešení: antioxidační ochrana.

Nejúčinnější antioxidant je vitamin C! NUTRILITE Vitamin C Plus obsahuje ve vodě rozpustný vitamin C z třešní acerola, které pěstujeme na našich vlastních farmách Nutrilite. Tělu zajistí antioxidační ochranu na celých osm hodin. Pro pleť nabízíme novou ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Pokročilou péči s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou. Ze všech výrobků ARTISTRY obsahuje nejvyšší množství vitaminu C. Kyselina hyaluronová působí na dvou úrovních, takže v pleti uzamyká vlhkost a zajišťuje jí hydrataci a plnost.

Nakonec kostru musíme zbavit volných radikálů. Protože přes veškerou snahu o ochranu těla a pleti na nich nakonec stárnutí a každodenní vlivy zanechají toxický nános a buněčný odpad.

Řešení: správná cesta vpřed.

Fytonutrienty jsou rostlinné živiny, které rostliny chrání před nemocemi, viry a bakteriemi. Tělu zajišťují podobné přínosy. NUTRILITE DOUBLE X obsahuje velké množství vitaminů a minerálních látek z rostlinných výtažků. A co se pleti týče, značka ARTISTRY nabízí detoxikační duo! ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling a ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou pleť společně zbavují nánosů a nečistot a zajišťují jí hydrataci a antioxidační ochranu.

… zpátky k babičce a dědečkovi… tajemství úspěchu? Dlouhověkost. Dlouhověkost dvou úžasných značek Vám zajistí úspěch nejen v oblasti obchodu, ale i optimální kondice a krásy!

Lepší už to být nemůže!

Související obsah

Pusťme se do oslav!

Výživa a životní styl

více

Přejeme značce ARTISTRY krásné výročí!

ARTISTRY

více

Usmívejte se jako sluníčko!

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím