Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/izusek

Lehké, ale účinné

ARTISTRY

Dokonalá péče a ochrana mladistvé pleti bez oleje.

Obvykle nás těší, že dny jsou na jaře, v létě a na podzim delší, protože můžeme trávit víc času venku. Na vycházky se psem nebo na sportovní tréninky se nikomu z nás nechce chodit ve tmě. Přestože ale slunce milujeme, jeho paprsky obsahují UV záření, které může být škodlivé a před kterým bychom se měli chránit.

Pečujte o svou pleť

U lidí s mladistvou, přirozeně svěží pletí se možná ještě žádné známky poškození sluncem neprojevují. Dramatické změny, kterými pleť prochází v době dospívání, nás navíc utvrzují v tom, abychom na ni nenanášeli žádné hydratační ani denní krémy. S postupem času si ale začneme všímat dopadů, které má na pleť i běžné denní světlo. Je proto velice důležité začít o pleť pečovat co nejdříve.

Nejnovější přírůstek do řady výrobků essentials by ARTISTRY™ je ideální pro dospívající i mladé dospělé. essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30 je lehké, neobsahuje olej a brání vzniku pupínků. Nebude tedy ucpávat Vaše póry nadměrným mazem ani způsobovat nebo zhoršovat akné a černé tečky.

Rostlinné složky zajišťují skvělou ochranu před UV zářením a zároveň i šetrnou a vyváženou péči o pleť.

Tento klíčový výrobek má SPF 30 a nabízí tedy širokospektrální ochranu před UVB/UVA zářením. Oxid zinečnatý zajišťuje přirozenou ochrannou bariéru na minerální bázi, která pleť chrání před UV paprsky a modrým světlem z LED obrazovek (např. z obrazovek mobilních telefonů, tabletů a notebooků). Mezi další rostlinné složky patří výživná kokosová voda, africký meloun a výtažek z třešní acerola od značky NUTRILITE™, který pleť chrání před volnými radikály a dalšími kontaminanty. Tato šetrná kombinace složek je vhodná pro všechny typy pleti včetně pleti citlivé. Ocení ji zejména lidé s mastnou pletí, kteří potřebují jemnější a vyváženější péči.

Skvělý přírůstek

Ochranné mléko SPF 30 je fantastickým přírůstkem do řady essentials by ARTISTRY. Pomáhá pleť hydratovat, ale lze jej nanášet i na essentials by ARTISTRY Hydratační krém jako dodatečnou péči nebo na essentials by ARTISTRY Gel na problematickou pleť, pokud potřebujete nejdříve ošetřit konkrétní problematické oblasti.

Večer všechny stopy nečistot a kosmetiky z pleti odstraňte essentials by ARTISTRY Gelem s čistícím účinkem nebo essentials by ARTISTRY Odličovacími ubrousky. Má-li Vaše pleť sklony k tvorbě pupínků a jiných nedokonalostí, pokračujte nanesením essentials by ARTISTRY Osvěžujícího tonika na problematickou pleť a poté přidejte trošku essentials by ARTISTRY Hydratačního krému.

Zkuste si objednat celý balíček essentials by ARTISTRY a také vzorky, které můžete věnovat zákazníkům!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím