Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages

Jednoduchými kroky k čistší pleti

ARTISTRY

Minimalizujte nedokonalosti pleti v každém věku s pomocí essentials by ARTISTRY.

Tento měsíc slavíme roční výročí pečující řady essentials by ARTISTRYTM. Celou řadu jsme inovovali, takže výrobky nyní mají nejen lepší složení, ale i nová a moderní balení. Výrobky essentials na problematickou pleť Vám pomohou zbavit se nedokonalostí snadněji než kdy dříve.

Řada essentials je určená mladším ženám, které se teprve učí pečovat o svou pleť, zákaznicím s mastnou T-zónou a sklony k akné a také aktivním ženám s nedostatkem času, které v péči o pleť upřednostňují jednoduchý a přímočarý přístup. Cenově se jedná o téměř nejdostupnější pečující řadu značky ARTISTRY, takže je ideální pro zákaznice, které musí myslet na rozpočet, ale zároveň chtějí pro svou pleť to nejlepší. Také může sloužit jako skvělý úvod do základů péče o pleť.

V portfoliu značky ARTISTRY naleznete kosmetické výrobky pro individuální potřeby každé ženy. Řada essentials je ale tak šetrná, že ji může používat každý, dokonce i lidé s citlivou pletí.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

essentials by ARTISTRY: seznamte se s výrobky.

Budete-li ráno a večer dodržovat pečující režim, Vaše pleť bude nejen čistší, ale z dlouhodobého hlediska i zdravější. Nejlepší ale je, že k minimalizaci výskytu černých teček a akné stačí následující kroky:

  1. Před čištěním (pouze na noc) : Před omytím tváře odstraňte s pomocí essentials by ARTISTRY Odličovacích ubrousků odolné líčení a opalovací krém.

  2. Čištění: Smyjte z tváře nečistoty a špínu pomocí essentials by ARTISTRY Gelu s čisticím účinkem. Gel nakonec omyjte vlažnou vodou.

  3. Tonizace: Po očištění pleti nezapomeňte použít essentials by ARTISTRY Osvěžující tonikum na problematickou pleť, které ji pomůže pročistit. Toto jemné a všestranné tonikum odstraňuje odumřelé pleťové buňky a provádí exfoliaci 0,5% kyselinou salicylovou. Její účinky proti problematické pleti byly klinicky prokázány. Navíc uvolňuje póry a snižuje tak výskyt černých teček a bílých pupínků. Navlhčete tonikem vatový tampon a jemně jím otřete celou tvář.

  4. Léčba problematických míst (pouze pro pleť s akné) : Pokud se zanítí problematické místo, naneste na ně essentials by ARTISTRY Gel na problematickou pleť. Obsahuje 1 % kyseliny salicylové a výtažek ze zeleného čaje, což je zklidňující antioxidant.

  5. Hydratace: U normální až suché pleti vmasírujte do tváře, krku a dekoltu tenkou vrstvu essentials by ARTISTRY Hydratačního krému. U smíšené až mastné pleti naneste raději Jemnou emulzi od stejné značky. Ano, i mastná pleť potřebuje hydrataci!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím