Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

50 let krásy se značkou ARTISTRY

ARTISTRY

Přejeme značce ARTISTRY krásné padesátiny!

Čím jsem starší, tím rychleji čas letí. Každý den se sama sebe ptám, kam se všechny ty dny, týdny, měsíce a roky poděly. Nechci ale hloubat nad ztraceným časem. Mnohem raději se ohlížím za minulostí a vzpomínám na všechny ty úžasné události, které mě dovedly až sem… a to mi na tváři vždy vykouzlí úsměv.

Značka ARTISTRYTM slaví 50 let od svého založení. Přišla tedy ideální chvíle ohlédnout se za 50 lety růstu, inovací, úspěchu a opravdové krásy. Mohla bych psát o ARTISTRY, jejím úspěchu a jedinečnosti, ale většina z Vás již toto všechno zná. Raději Vám tedy povím, co 50 let krásy znamená z pohledu odbornice na péči o pleť se 30 lety zkušeností.

Inovativní péče o pleť

V kosmetickém průmyslu jsem začala působit v roce 1988. Nadchla mě péče o zdraví, tělesnou i duševní pohodu a péče o pleť. Milovala jsem všechno nové a špičkové, chtěla jsem přesně vědět, jak působí jednotlivé složky, jak se výrobky připravují a jaký je jejich účinek na pleť. Na začátku 90. let jsem se začala čím dál více zajímat o vzdělávání. Byla jsem hrdá na své znalosti, nikoli na konkrétní značky. Věřila jsem, že pokud budou lidé vědět, jak funguje pleť a složky výrobků, budou schopni zvolit tu nejvhodnější řadu výrobků pro ně samé, jejich zákazníky i jejich podnikání.

Všechno se změnilo v roce 2007, kdy jsem dostala nečekaný telefonát a příležitost vzdělávat lidi po celém světě. Tehdy se změnil celý můj život i mé názory. Dva dny ve městě Ada v Michiganu strávené s týmem výzkumu a vývoje značky ARTISTRY mi otevřely oči do světa, který jsem do té doby nepoznala. Do světa špičkových výzkumníků a vědců, supermoderních technologií a inovací, vzácných, vysoce kvalitních složek a řad výrobků péče o pleť, které změní tvář každé ženy (i muže) po celém světě.

Vize zakladatelů

Nechápala jsem, jak je možné, že značku ARTISTRY nezná úplně každý. Mě osobně totiž doslova nadchla a pohltila. Deset let vzájemné spolupráce s nejlepší značkou péče o pleť na světě ještě umocnilo mých 30 let zkušeností s učením, školením, psaním a přednášením. ARTISTRY byla založena s láskou ke kráse, zdraví a harmonii duše a těla a vždy se držela vize svých zakladatelů: „Každá žena je naprosto jedinečné, neopakovatelné umělecké dílo“. A stejná je i ARTISTRY.

  • ARTISTRY se v 50. letech inspirovala značkou Edith Rehnborg Cosmetics, která používala přírodní složky a prodávala špičkové výrobky.
  • Takto vypadala kompletní řada výrobků ARTISTRY v 70. letech.
  • Naše oblíbená kosmetická značka mívala v logu motýla a výrazné písmo. Docela změna oproti dnešnímu elegantnímu a modernímu logu!
  • Před pěti lety se ARTISTRY YOUTH XTEND stala první řadou značky ARTISTRY zaměřenou na boj se stárnutím. Výrobky obsahují spoustu antioxidantů a chrání pleť před sluncem.
  • Globální kreativní ředitel Olivier van Doorne od základů změnil vzhled výrobků ARTISTRY svým designem balení Crescendo.
  • ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum je první parfém značky ARTISTRY.
  • Nová řada essentials by ARTISTRY se minulý rok dočkala vylepšení.

Přejeme značce ARTISTRY krásné padesátiny!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím