Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/V. Tikhonova

Přirozeně dokonalá

ARTISTRY

Dodejte své pleti zklidňující hydrataci a lehounkou ochranu.

Na jaře je trendy „nahé“ líčení. Aby ale vypadalo svěže a bezchybně, musíte mít správné znalosti a výrobky. Základem krásného líčení je podkladový make-up, který tvář promění v čisté plátno a sjednotí tón pleti, takže i zbytek líčení bude vypadat dokonale. Zároveň ale musí být nenápadný a dodávat pleti jemný, přirozený jas, který vydrží po celý den.

Při líčení je důležité pleť rozmazlovat kvalitními výrobky. Jakmile naleznete vhodný podkladový make-up, budete ho moci používat napořád!

ARTISTRY HYDRA-V™ Lehký podkladový makeup SPF 15 je nový přírůstek do našeho kosmetického portfolia, který v sobě spojuje to nejlepší z kosmetiky ARTISTRY™ a pečujících výrobků ARTISTRY HYDRA-V. Výsledkem je podkladový make-up, který dodává jak hydrataci, tak lehké krytí. Navíc pleť chrání před znečišťujícími látkami a díky faktoru SPF 15 i před poškozením UVB paprsky.

Lehké krytí

Svůj název tento podkladový make-up získal díky lehkému krytí, hydrataci a schopnosti přirozeně skrývat nedokonalosti. Má velice řídkou konzistenci, která hydratuje, neucpává póry a umožňuje pleti volně dýchat. V tekutině jsou rozptýlené průsvitné rozjasňující pigmenty, díky kterým vypadá pleť svěží a rozjasněná. Náš lehounký výrobek je dermatologicky testovaný a vhodný pro všechny typy pleti.

Plody havajské palmy acai jsou plné důležitých živin, které rozjasňují pleť.

Prvotřídní složky

I tato novinka obsahuje Vaše oblíbené složky řady ARTISTRY HYDRA-V, které dodávají a udržují hydrataci: osvěžující vodu z norských fjordů a posilující plody havajské palmy acai. Plody palmy acai jsou dobře známé pro vysoký obsah vitaminů, minerálních látek a antioxidantů. A právě tyto složky pomáhají zmírňovat zarudnutí pleti a hydratují ji. ARTISTRY HYDRA-V Lehký podkladový makeup SPF 15 Vám tak zajistí dokonalý vzhled.

Podkladový make-up můžete zakoupit v řadě různých odstínů a je vhodný pro všechny typy a podtóny pleti. Ať už se tedy chystáte na narozeninovou oslavu, pracovní schůzku nebo chcete jen strávit pohodový večer s přáteli, podpořte své sebevědomí dokonalou pletí.

Související obsah

S maskou, nebo bez masky?

ARTISTRY

více

Základy péče o pleť

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím