Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Sladké jako bonbony

ARTISTRY

Buďte na jaře odvážné a rozjasněte své líčení s pomocí nové kolekce značky ARTISTRY!

Nevíme jak Vy, ale my už se nemůžeme dočkat příchodu jarní módy a zábavného jarního líčení. Jste připraveny odložit neutrální odstíny a vyzkoušet něco odvážnějšího? Pokud máte chuť rozkvést barvami, vyzkoušejte novou limitovanou kolekci ARTISTRYTM Candy Box se spoustou zářivých odstínů.

Tato třpytivá bonboniéra s trendy odstíny Vám pomůže vykouzlit poutavá líčení z přehlídkových mol pro jaro 2018. Kolekce je mladistvá, hravá a sladká a najdete v ní čtyři nové zábavné výrobky.

ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Paleta třpytivých očních stínů nabízí devět různých očních stínů, které můžete kombinovat a míchat pro denní i večerní líčení. Vašim očím dodají prostorový třpyt. Oči dokonale orámujte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči Marshmallow a Blue Raspberry. Bílý odstín nanášejte do vnitřních koutků a na spodní vnitřní linku, čímž oči opticky zvětšíte a budete vypadat probuzenější. Modrá je nepřehlédnutelnou alternativou černé a hnědé tužky na oči.

Nyní je čas pleť rozjasnit! ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta třpytivých pudrů na obličej obsahuje devět pudrových stínů, které se nanáší na obličej a tváře. Slouží k rozjasnění a dodání třpytu v barvách sladkých bonbonků. Poskládejte si odstíny v bonboniéře podle vlastních priorit a kombinujte barvy do jedinečných mixů. Líčení zakončete ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítícím leskem na rty. Každý lesk v odstínech Popsicle, Bubble Gum a Rock Candy obsahuje tři barvy, které můžete aplikátorem smíchat, a vytvořit tak jedinečný odstín.

Při líčení se dobře bavte a těšte se z balení kolekce ARTISTRYTM Candy Box Collection inspirovaného cukrovinkami, jako jsou lízátka a želé bonbonky. Na nic nečekejte, tuto kolekci budete moci zakoupit jen po omezenou dobu!

Související obsah

Rychle zlikvidujte nedokonalosti

ARTISTRY

více

Krásné líčení snadno a rychle

Krása

více

Základy péče o pleť

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím