Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/coffeeandmilk

Jak na to: moderní kouřové líčení očí

ARTISTRY

Nový rok, nová neodolatelná líčení dle tónu Vaší pleti.

Máte své oblíbené líčení, ke kterému se vracíte každý den? Vyzkoušejte s příchodem nového roku něco jiného! V tomto vzdělávacím článku si pohrajeme s barvami klasického kouřového líčení očí dle tónu Vaší pleti. Ženy s teplými podtóny pleti mohou vyzkoušet teplé béžové odstíny a ženy se studenými podtóny zase švestkové barvy. Ženám s neutrálními podtóny budou slušet obě líčení. Nejdříve je ale třeba odhalit podtón Vaší pleti, čímž zjistíte, které barvy budou vypadat nejlépe.

Jaký je podtón Vaší pleti?

Teplý – pleť má zlatavý nebo olivový odstín, žíly na zápěstích se zdají spíše zelené než modré. Pleť s teplým podtónem se na sluníčku obvykle snadno opálí.

Studený – pleť má růžový nebo narůžovělý odstín, žíly na zápěstích se zdají spíše modré než zelené. Studené typy se na sluníčku snadněji spálí a jejich pleť červená.

Neutrální – pleť s vyváženým, neutrálním odstínem, který není ani růžový ani zlatavý. Žíly na zápěstích se zdají zčásti zelené a zčásti modré. Směs jak teplých, tak studených tónů.

Kouřové líčení očí v teplých barvách

 1. Jako základ naneste od linie řas až po obočí růžovobéžový odstín z ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Palety očních stínů - náplň Pink Chocolate.

 2. Metalický středně hnědý odstín naneste od linie řas až téměř k očnímu záhybu. Barvou pokryjte celé víčko, od vnitřního až po vnější koutek. Stejný odstín naneste i na linii spodních řas, také od koutku do koutku.

 3. Do očního záhybu aplikujte nejtmavší, čokoládově hnědý odstín a rozetřete ho. Začněte ve vnějším koutku a vyztrácejte.

 4. Horní i dolní vnitřní linku zvýrazněte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči. I zde můžete barvu rozetřít.

 5. Na horní i spodní řasy naneste ARTISTRY SIGNATURE EYESTM Řasenku pro zvětšení objemu - Black.

 6. Celé líčení zakončete ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růží na tváře - náplň Golden Light a rtům dodejte trošku třpytu s ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítícím leskem na rty – Pink Nude.

Kouřové líčení očí ve studených barvách

 1. Jako základ naneste od linie řas až po obočí perlově růžový odstín z ARTISTRY SIGNATURE COLOR Palety očních stínů - náplň Plumberry.

 2. Metalický fialový odstín naneste od linie řas až téměř k očnímu záhybu. Barvou pokryjte celé víčko, od vnitřního až po vnější koutek. Stejný odstín naneste i na linii spodních řas, také od koutku do koutku.

 3. Do očního záhybu aplikujte tmavý švestkový odstín a rozetřete ho. Začněte ve vnějším koutku a vyztrácejte.

 4. Horní i dolní vnitřní linku zvýrazněte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči. I zde můžete barvu rozetřít.

 5. Na horní i spodní řasy naneste ARTISTRY SIGNATURE EYES Řasenku pro zvětšení objemu - Black.

 6. Celé líčení zakončete ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růží na tváře - náplň Soft Rose a rtům dodejte trošku barvy s ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnkou - Silk Lilac.

Související obsah

Rychle zlikvidujte nedokonalosti

ARTISTRY

více

Krásné líčení snadno a rychle

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím