Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jedinečný lázeňský zážitek v pohodlí domova

ARTISTRY

Pokud jste vždy snili o hýčkání v pohodlí domova s profesionálním ošetřením pleti, teď máte šanci!

Máme perfektní řešení pro profesionální lázeňskou péči v pohodlí Vašeho domova. Společnost Amway s hrdostí představuje ARTISTRYTM Přístroj Dermasonic, díky kterému pozvednete domácí kosmetickou péči na zcela novou úroveň.

Toto zařízení poskytuje optimální možnosti hloubkového čištění a aplikace séra pro dosažení těch nejlepších výsledků. V kombinaci s moderními séry ARTISTRYTM z našeho portfolia produktů pro péči o pleť je možné dosáhnout maximálního efektu séra.

ARTISTRY Přístroj Dermasonic přináší pokaždé fantastické výsledky – už od prvního použití. Poskytuje hloubkové čištění a výživné látky z vodorozpustných sér jsou zcela absorbovány, nepronikají pouze povrchem pokožky. Rozdíl je ohromující a cenově dostupný.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Věda ve službách krásy

Proces je jednoduchý, ale důmyslný. Díky dvěma hlavám nabízí ARTISTRY Přístroj Dermasonic řadu možností. Ultrazvuková čepel připraví pleť na použití kosmetických přípravků pomocí ultrazvukových vibrací s frekvencí 30 000 Hz, které póry vyčistí do hloubky pomocí bublinkových trysek.

Druhá hlava, DERMA ION Galvanic, stimuluje a masíruje pleť pomocí dvou intových proudů. Výkonný křížový iontový proud posiluje efekt proti stárnutí pleti. Odborníci ARTISTRY doporučují následující produkty pro nastavení křížového iontového proudu:

  1. REŽIM „LIFTING“ (ZPEVNĚNÍ)– Používejte s ARTISTRY INTENSIVE SKINCARETM Zpevňujícím sérem proti vráskám.

  2. REŽIM „ PROTI VRÁSKÁM“ – Používejte s ARTISTRY YOUTH XTENDTM Koncentrovaným sérem.

Pokud zařízení nastavíte na přímý iontový proud, dosáhnete maximální absorpce přípravků pro péči o pleť. Tato sonická technologie tlačí aktivní látky hluboko do pokožky, takže naplno využijete efekt sér ARTISTRY pro péči o pleť. Odborníci ARTISTRY doporučují následující výrobky pro nastavení přímého iontového proudu:

  1. REŽIM „VITAMINU C“ – Používejte s přípravkem ARTISTRYTM Vitamin C + výtažek z divokého jamu.

  2. REŽIM HYDRATACE (ZVLHČOVÁNÍ) – Používejte s ARTISTRY HYDRA-VTM Vyživujícím pleťovým koncentrovaným sérem.

  3. REŽIM „ZÁŘIVOSTI“ (ZJASNĚNÍ) – Používejte s ARTISTRY INTENSIVE SKINCARETM Vyhlazujícím sérem.

Ušijte si péči o pleť na míru

Díky ARTISTRY Přístroji Dermasonic máte řadu možností, díky kterým můžete přizpůsobit svou domácí péči o pleť tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Nezáleží na tom, zda chcete pleť zpevnit, zbavit vrásek, hydratovat nebo rozzářit, ARTISTRY Přístroj Dermasonic zajistí, že dosáhnete výjimečných výsledků. Díky němu si můžete dopřát luxusní profesionální péči, kdykoli chcete!

Související obsah

S maskou, nebo bez masky?

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: procitnutí pro Vaši pleť

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím