Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vyznáte se v základech péče o pleť?

ARTISTRY

Michelle D’Allaird zdůrazňuje význam čištění a hydratace.

V životě je mnoho důležitých věcí, na které nesmíme zapomínat. V oblasti zdraví, optimální kondice a krásy nám k zajištění základních potřeb stačí jednoduché koncepty. Co se pleti týče, existují dvě základní nezbytnosti: čištění a hydratace.

„Jako odbornice na péči o pleť neustále zdůrazňuji, že správné čištění je pro zdraví pleti zcela nepostradatelné.“

Jako odbornice na péči o pleť neustále zdůrazňuji, že správné čištění je pro zdraví pleti zcela nepostradatelné. Důkladným odstraněním špíny, make-upu a nečistot z prostředí maximalizujete fungování pleti a blahodárné účinky všech dalších výrobků.

Představte si to jednoduše: Než nově natřete zeď, také nejdříve odstraníte starý, oprýskaný nátěr. Než hydratujete své tělo a nanesete na ně parfém, také se nejdříve osprchujete. Je to samozřejmost.

Zvolte správný výrobek

Zvolte si čisticí přípravek, který bude vyhovovat potřebám Vaší pleti. Je suchá, mastná nebo smíšená? Značka ARTISTRYTM nabízí širokou škálu čisticích přípravků, které řeší nejrůznější potřeby a potíže pleti.

Začněte essentials by ARTISTRY Odličovacími ubrousky na olejové bázi. Jsou dostatečně jemné i pro choulostivou pleť rtů a očí a zároveň rozpouští i vysoce pigmentované rtěnky a oční líčidla. Dále pokračujte svým oblíbeným čisticím přípravkem. essentials by ARTISTRY Gel s čisticím účinkem je ideální pro mladou pleť a také jako základní čisticí přípravek pro pleť jakéhokoli typu. Čistí s pomocí šetrných rostlinných složek. Specifičtější potíže řešte pomocí specializovaných čisticích přípravků, jako je ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pěnový čisticí přípravek s hydratačními účinky nebo ARTISTRY YOUTH XTEND Bohatá čisticí pěna s účinky proti stárnutí.

Hlubší čištění

Proces čištění povznese na další úroveň ARTISTRY Peelingový krém. Jeho jemné, biologicky odbouratelné mikrogranulky zajistí pleti jakéhokoli typu dokonalou očistu a šetrnou exfoliaci, které jí dodají neodolatelný jas. Účinky čištění můžete několikrát týdně maximalizovat pomocí ARTISTRY Hlubokočisticí masky. Obsahuje kaolin a bílý jíl, které do hloubky čistí póry a vstřebávají nadbytečný maz.

Jeden z nejzákladnějších kroků v péči o pleť je také jedním z nejdůležitějších. Základem krásné pleti je jednoduché a důkladné čištění.

Související obsah

Tajná zbraň pleti: specializovaná séra

ARTISTRY

více

Co je příčinou stárnutí? Cukr!

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Každý potřebuje svou hvězdu

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím