Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zbavte se nedokonalostí a pochlubte se čistou pletí

ARTISTRY

Zbavte se akné s pomocí nové řady essentials by ARTISTRY na problematickou pleť.

U spousty dospívajících a mladých dospělých mohou mít hormonální změny dramatické dopady na jejich pleť. Mnozí se potýkají s akné. Vrátit se po letních prázdninách do školy s obličejem plným nedokonalostí, skvrn, černých teček apod. může mít velký dopad na jejich sebeúctu. Podpořte tedy sebevědomí dospívajících a pomozte jim se těchto potíží zbavit.

Mladí jsou často nedočkaví a v jejich hektickém životě není místo na dlouhé pečující režimy. Právě proto jsme vytvořili novou řadu essentials by ARTISTRYTM na problematickou pleť, která doplňuje výrobky essentials by ARTISTRY inspirované přírodou a přirozeně a cíleně pečuje o pleť se sklony k zanícení a akné.

Znejte typ své pleti

Ať už se na mladé pleti tvoří akné či nikoli, je důležité začít o ni kvalitně pečovat již v brzkém věku. Snadno ale zjistíte, zda je Vaše pleť mastná. Omyjte si tvář jemným mýdlem a počkejte. Pokud se začne mastit, aniž byste nanesli nějakou emulzi nebo krém, máte mastnou pleť.

Čím je zapříčiněna mastná pleť a sklony k akné?

Mastnou pleť může způsobovat mnoho různých faktorů včetně genetické výbavy, dospívání, stresu, nedostatku spánku a špatného stravování. Nadměrně mastná pleť je semeništěm bakterií, trpí ucpanými póry, záněty, a tím pádem i akné.

Pečujte o pleť jemně, ale účinně!

Nešetrné drhnutí, čistění a ošetření pleť pouze vysuší a podráždí, takže skvrny a akné ještě zhorší. O problematickou pleť je třeba pečovat jemně a zároveň účinně. A také cíleně. Očistěte si tvář essentials by ARTISTRY Gelem s čisticím účinkem, který jemně odstraňuje nečistoty způsobující ucpané póry a akné.

Zaměřte se na problematické oblasti

Po očištění naneste essentials by ARTISTRY Osvěžující pleťové tonikum na problematickou pleť. Toto jemné a všestranné tonikum je určeno speciálně pro pleť se sklony k akné. Obsahuje přírodní citron a kyselinu salicylovou, která pomáhá předcházet akné, černým tečkám a bílým pupínkům.

Podle potřeby můžete nanést rovněž nový essentials by ARTISTRY Gel na problematickou pleť jako cílenou péči proti skvrnkám. Jeho jemné a nekomedogenní složení s vilínem a kyselinou salicylovou zklidňuje pleť a zarudnutí a usnadňuje hojení.

Nejdůležitější rady pro pleť bez akné:

  1. Nedotýkat se! Je to sice lákavé, ale teenageři musí pochopit, že budou-li se dotýkat akné, pupínků a skvrn, pomáhají roznášet bakterie a způsobují akné na jiných místech.

  2. Kolekce essentials by ARTISTRY působí snadno, rychle a účinně – a navíc i přirozeně. Podívejte se na videonahrávku a zjistěte více o skvělé péči o pleť: #3minutyproskvelouplet .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím