Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

S maskou, nebo bez masky?

ARTISTRY

Odbornice na kosmetiku Michelle D’Allaird radí, jak na luxusní domácí pleťové masky.

Přemýšleli jste někdy, zda jsou domácí pleťové masky opravdu účinné? Dejte na radu odbornice: „kdyby účinné nebyly, nikdo by je nevyráběl! Věřím, že používání masky alespoň dva večery týdně je téměř stejně účinné jako profesionální ošetření pleti, obzvláště s tak kvalitními pečujícími výrobky, jako nabízí ARTISTRY.“

Rozmazlujte se

Maskami dosáhnete dvou cílů: zaprvé, jejich účinky na pleť jsou intenzivnější (a závisí na typu použité masky). Zadruhé, péče zabere 15 až 20 minut a tento čas můžete věnovat jen a jen sobě!

Dnešní hektický životní styl a každodenní stres mají na pleť neblahý vliv. Potřebuje tedy intenzivnější péči, kterou jí zajistí právě maska. Značka ARTISTRY vytvořila několik pečujících masek, které pleti pomohou ke zdraví i kráse.

Nejvhodnější řešení

Začněme dvěma maskami, které jsou vhodné pro pleť každého typu bez ohledu na věk. Základem kolekce ARTISTRY HYDRA-V je voda a jejím cílem je pleť intenzivně hydratovat. A hydrataci potřebujeme všichni. Každý typ pleti (mastná, suchá, smíšená i zralá) potřebuje pro optimální kondici vodu.

ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska je jemná plátýnková maska prosycená všemi složkami z kolekce ARTISTRY HYDRA-V. Navíc obsahuje fantastických 30 g kyseliny hyaluronové, která pleť okamžitě „napumpuje“ a uzamkne v ní hydrataci až na osm hodin.

Pro ty z Vás, kdo si oblíbili bohaté krémové masky, je ideální volbou ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující hydratační maska v tubě. Tato sametová maska je plná hydratačních složek z kolekce ARTISTRY HYDRA-V a pleť revitalizuje a hydratuje až na 12 hodin. Rozhodnout se mezi těmito dvěma maskami není jednoduché. Záleží jen na tom, zda upřednostňujete plátýnkovou, nebo krémovou formu. Obě ale hydratují fantasticky! Každému doporučuji používat hydratační masku alespoň jednou týdně.

Odpočinek, oprava a přeprogramování pleti

Proti stárnutí pleti používejte ARTISTRY YOUTH XTEND Masku na přeprogramování pleti. Tato jemná plátýnková maska je prosycená všemi složkami proti stárnutí pleti z kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND. Je určena k domácímu používání a pleť v jednom kroku přeprogramuje a opraví.

A v neposlední řadě zde máme ARTISTRY Hlubokočisticí masku, která je ideální pro minimalizaci nadměrné mastnoty a velikosti pórů. Obsahuje amazonský bílý jíl a kaolin, dvě pečlivě vybrané složky, které regulují tvorbu mastnoty a osvěžují pleť.

Velkou výhodou zařazení masek do pečujícího režimu je, že neexistuje správná a špatná volba. Vyberte si masku, která Vaší pleti v určitou chvíli prospěje nejvíce, a jiný den v týdnu použijte masku jinou!

Související obsah

Tajná zbraň pleti: specializovaná séra

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Opravdu potřebuji tonikum?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím