ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Proč používat ARTISTRY SUPREME LX?

ARTISTRY

Michelle D’Allaird hovoří o účinných složkách a inovativní technologii stojící za dvěma novými pečujícími výrobky proti stárnutí pleti.

Značka ARTISTRY™ se chystá dobýt svět péče proti stárnutí pleti svou zatím nejpokročilejší kolekcí: ARTISTRY SUPREME LX™. Její dva výrobky obsahují účinné složky a inovativní technologii, omlazují pleťové buňky a mají viditelné výsledky.

24hodinová regenerace buněk

Výtažky s kmenovými buňkami gardénie jasmínovité a technologie CellEffect 24 regenerují vzhled a povrch pleti, takže omládne až o neuvěřitelných 15 let. Zároveň resynchronizují slabé pleťové buňky a obnovují tak správné fungování jejich cyklu opravy.

24hodinová regenerace buněk minimalizuje viditelnost vrásek a tmavých skvrn, sjednocuje tón pleti a zvyšuje její pevnost. A na to všechno stačí dva výrobky!

Vím, co si asi myslíte: jestli je kolekce ARTISTRY SUPREME LX tak úžasná, proč mám používat jakékoli jiné výrobky? A co je nejdůležitější, proč potřebuji pečující výrobky ARTISTRY YOUTH XTEND™? Vysvětlím Vám to.

Fantastické účinky proti stárnutí

Výrobky ARTISTRY SUPREME LX účinkují na energetické úrovni. Zvyšují energii buněk a pomáhají zachovávat mladistvý vzhled pleti. Řada ARTISTRY YOUTH XTEND™ účinkuje zcela jinak. Její složky proti stárnutí pomáhají v pleti uchovávat bílkoviny mládí a opravují již existující poškození.

Účinky proti stárnutí ve výrobcích ARTISTRY YOUTH XTEND zajišťují tři klíčové složky: LifeSirt, peptid Micro-X6 a africký baobab. Přestože v péči o pleť přináší úžasné výsledky, neovlivňují – na rozdíl od složek ARTISTRY SUPREME LX – buněčnou energii.

Představte si, že byste zkombinovali účinky obou řad! Vezměte si výhody řady ARTISTRY YOUTH XTEND (opravená a mladistvá pleť) a přidejte vyšší energii buněk, díky které buňky omládnou až o 15 let … a co bude výsledkem? Neuvěřitelně nádherná mladistvá pleť plná energie, jakou umí vykouzlit jen značka ARTISTRY!

A také vím, na co myslíte nyní: kdy je vhodné novou kolekci ARTISTRY SUPREME LX používat? Existuje mnoho možností, ale já Vám poradím optimální způsob. Obden střídejte ARTISTRY SUPREME LX Regenerační krém a Regenerační oční krém s ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživujícím krémem a Vyživujícím očním krémem. Takto získáte výhody obou výrobků najednou!

Související obsah

Péče proti stárnutí pleti

ARTISTRY

více

Tajná zbraň pleti: specializovaná séra

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím