Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Proč používat ARTISTRY SUPREME LX?

ARTISTRY

Michelle D’Allaird hovoří o účinných složkách a inovativní technologii stojící za dvěma novými pečujícími výrobky proti stárnutí pleti.

Značka ARTISTRY™ se chystá dobýt svět péče proti stárnutí pleti svou zatím nejpokročilejší kolekcí: ARTISTRY SUPREME LX™. Její dva výrobky obsahují účinné složky a inovativní technologii, omlazují pleťové buňky a mají viditelné výsledky.

24hodinová regenerace buněk

Výtažky s kmenovými buňkami gardénie jasmínovité a technologie CellEffect 24 regenerují vzhled a povrch pleti, takže omládne až o neuvěřitelných 15 let. Zároveň resynchronizují slabé pleťové buňky a obnovují tak správné fungování jejich cyklu opravy.

24hodinová regenerace buněk minimalizuje viditelnost vrásek a tmavých skvrn, sjednocuje tón pleti a zvyšuje její pevnost. A na to všechno stačí dva výrobky!

Vím, co si asi myslíte: jestli je kolekce ARTISTRY SUPREME LX tak úžasná, proč mám používat jakékoli jiné výrobky? A co je nejdůležitější, proč potřebuji pečující výrobky ARTISTRY YOUTH XTEND™? Vysvětlím Vám to.

Fantastické účinky proti stárnutí

Výrobky ARTISTRY SUPREME LX účinkují na energetické úrovni. Zvyšují energii buněk a pomáhají zachovávat mladistvý vzhled pleti. Řada ARTISTRY YOUTH XTEND™ účinkuje zcela jinak. Její složky proti stárnutí pomáhají v pleti uchovávat bílkoviny mládí a opravují již existující poškození.

Účinky proti stárnutí ve výrobcích ARTISTRY YOUTH XTEND zajišťují tři klíčové složky: LifeSirt, peptid Micro-X6 a africký baobab. Přestože v péči o pleť přináší úžasné výsledky, neovlivňují – na rozdíl od složek ARTISTRY SUPREME LX – buněčnou energii.

Představte si, že byste zkombinovali účinky obou řad! Vezměte si výhody řady ARTISTRY YOUTH XTEND (opravená a mladistvá pleť) a přidejte vyšší energii buněk, díky které buňky omládnou až o 15 let … a co bude výsledkem? Neuvěřitelně nádherná mladistvá pleť plná energie, jakou umí vykouzlit jen značka ARTISTRY!

A také vím, na co myslíte nyní: kdy je vhodné novou kolekci ARTISTRY SUPREME LX používat? Existuje mnoho možností, ale já Vám poradím optimální způsob. Obden střídejte ARTISTRY SUPREME LX Regenerační krém a Regenerační oční krém s ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživujícím krémem a Vyživujícím očním krémem. Takto získáte výhody obou výrobků najednou!

Související obsah

Péče proti stárnutí pleti

ARTISTRY

více

Tajná zbraň pleti: specializovaná séra

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím