Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Krása a zdraví

ARTISTRY

Michelle D’Allaird o síle pozitivního myšlení.

Již dlouho slýcháváme o vlivu a síle pozitivního myšlení. Pozitivní myšlenky jsou základem pozitivního chování i pozitivních výsledků.

Proč se lidé raději soustředí na negativa a pochybnosti, spíše než na věci pozitivní a možné? Je k tomu nějaký důvod? Pozitivní myšlení sice není žádnou novinkou, není ale ani zcela běžné. Pravidlem by ale být mělo a může. Do začátku totiž stačí jediné: pozitivní myšlenka, která Vám vykouzlí úsměv na tváři a rozzáří Vaši pleť.

Začněte již dnes, začněte ihned. Hned teď si vybavte něco pozitivního. Jak krásná je obloha? Jak jasný je sluneční svit? Jak svěže voní vzduch? Pochvalte člověku stojícímu ve frontě před Vámi pěkné boty, kabát, kabelku nebo nádherný úsměv. Na otázku „Jak se máte?“ odpovídejte „úžasně“, „skvěle“ a „báječně“! Protože čím víc to budete opakovat, tím budete šťastnější.

Možná Vám vrtá hlavou, co má pozitivní myšlení společného s péčí o pleť a krásou? Zeptejte se tedy odbornice na krásu! Odpovím Vám, že úplně všechno. Když budete skvěle vypadat, budete se i skvěle cítit. A díky dobrému pocitu budete i pozitivně myslet. Je to zcela přirozená reakce.

Podívejte se například na séra značky ARTISTRY™. Každé obsahuje vysoce koncentrovanou směs složek pozitivně působících na spodní vrstvy pleti. Séra pomáhají rozjasňovat či hloubkově hydratovat pleť nebo minimalizovat známky stárnutí. Každé má na vzhled a chování pleti velice intenzivní pozitivní účinky.

Posuňte spojení pozitivního myšlení s péčí o pleť ještě o krok dál a vyzkoušejte ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační masku. Výsledky Vás ohromí. Věnujte 10 až 20 minut jen a jen sobě! Nejenže zlepšíte úroveň hydratace pleti, ale budete také moci v poklidu odpočívat a pozitivně myslet. Věnujte chvilku povzbuzení a oživení své mysli i pleti!

Co si představíte, když myslíte na někoho krásného? Já si představím úsměv, smích, sebedůvěru, energii, úspěch a pozitivní přístup k životu. Pozitivně smýšlející lidé prožijí příjemný život naplněný krásou. A víte proč? Protože negativita je nepřijatelná.

Začněte ihned. Představte si něco pozitivního a sledujte, jak se Váš život plní krásou.

Související obsah

Krásnou pleť můžeme mít i v zimě!

ARTISTRY

více

Co je příčinou stárnutí? Cukr!

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Opravdu potřebuji tonikum?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím