Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© istockphoto

Dokonale skryjte nedokonalosti pleti!

ARTISTRY

Nové výrobky ARTISTRY pro jasnou a bezchybnou pleť.

Nedovolte, aby Vám potíže pleti zkazily den. Obzvláště, pokud je lze snadno skrýt. S radostí Vám představujeme kosmetické novinky, bez kterých se neobejdete: ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor a ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Rozjasňující CC krém SPF 50. Společně tyto dva výrobky zamaskují skvrny, pomohou minimalizovat tmavé kruhy pod očima a dodají Vaší pleti přirozený jas.

A nedokonalosti jsou pryč

ARTISTRY EXACT FIT Korektor byl speciálně vyvinut ke snadnému krytí nedokonalostí. Je tekutý a lze jej zakoupit v pěti neutrálních odstínech. Pomůže Vám nenápadně zakrýt akné a skvrny způsobené stárnutím.

Kromě pěti univerzálních odstínů nabízíme i rozjasňující odstín „Brightener“. Můžete s ním zvýraznit nejkrásnější rysy tváře a strategicky rozjasnit svou pleť. Brightener nanášejte po aplikaci ARTISTRY EXACT FIT Korektoru a ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujícího CC krému SPF 50 ve vhodných odstínech, a to:

  1. do středu čela,

  2. po délce nosu,

  3. na lícní kosti,

  4. do vnitřního koutku očí,

  5. nad horní ret (na Amorův luk),

  6. do oblouku nad bradu.

Měkkým štětcem vše rozetřete.

Rozjasněte svou tvář

Pokud nepotřebujete intenzivní krytí tekutého nebo kompaktního podkladového make-upu, ale přesto chcete sjednotit tón pleti a dodat jí jas, vsaďte na ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující CC krém SPF 50! Lze jej zakoupit ve třech univerzálních odstínech, které s pletí snadno splynou. CC krém v sobě spojuje rozjasňující a ochranné účinky pečujícího výrobku a zároveň pleť zdokonalí podobně jako podkladový make-up. Směs MultiFlora Blend a perlové proteiny pomáhají pleť hydratovat. Ochranný faktor SPF 50 zabraňuje poškození pleti UV zářením a předchází vzniku dalších barevných nedokonalostí.

Čtyři kroky k přirozeně dokonalé pleti

  1. Poťupkejte aplikátorem korektoru místa, která chcete skrýt nebo rozjasnit. Jemně jej špičkami prstů vklepejte do ztracena.

  2. Tmavé kruhy pod očima minimalizujte nanesením korektoru nebo rozjasňovače ve tvaru trojúhelníku, jehož špička směřuje k líci.

  3. Prsty nebo štětcem na tekutý make-up z ARTISTRY™ Sedmidílné sady kosmetických štětců naneste CC krém.

  4. Důvěřujte si! Začněte den krásná a vychutnejte si skvělý pocit. Svým nadšením při představování těchto novinek oslovíte i zákaznice.

BONUSOVÉ MATERIÁLY: Výukové videonahrávky

Zajímají Vás další kosmetické tipy a triky? Podívejte se na naše videoprůvodce „How to Apply Concealer“ (Jak nanášet korektor) a „5 Concealer Hacks“ (5 triků pro práci s korektorem) a staňte se opravdovým profesionálem!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím