Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vraťte zpátky čas

ARTISTRY

Michelle D’Allaird představuje kroky, které zpomalí stárnutí pleti.

Nezapomínejte, že cílem výrobků ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ jsou dramatické výsledky. Tyto speciální kúry mají velice intenzivní účinky, takže je třeba je používat umírněně a nikdy ne současně. Níže Vám prozradím svůj oblíbený způsob, jak je zařadit do každodenní péče o pleť. Každý ranní a večerní pečující režim sestává ze základních výrobků ARTISTRY YOUTH XTENDTM, které pleti zajišťují optimální péči proti stárnutí a tvoří základ pro maximální účinnost intenzivních kúr.

Samozřejmě, že co přijímáte do těla, je stejně důležité (ne-li důležitější!), jako přípravky, které aplikujete na tvář. Věděli jste, že strava bohatá na cukr může zrychlovat stárnutí pleťových buněk? Jakmile si tedy dle mých doporučení sestavíte pečující režim, nezapomeňte si přečíst dřívější článek o tom, jak mohou konzumace cukru a další faktory životního stylu způsobovat vrásky.

Základní pečující režim

Příprava
1. ARTISTRY YOUTH XTEND Bohatá čisticí pěna
2. ARTISTRY YOUTH XTEND Zjemňující emulze

Hydratace
3. ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum

Výživa
4. ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém
5. ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém/emulze (na den) NEBO ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující krém/emulze (na noc)

Tyto pečující kroky provádějte každý den ráno a večer. A to nejlepší? Během týdne aplikujte intenzivní kúry a svou pleť dokonale rozmazlete:

Péče
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Zpevňující sérum proti vráskám
Pokyny: Tento výrobek nanášejte pod oči a do jemných vrásek v koutcích očí třikrát týdně, poté, co ráno dokončíte krok „hydratace“. V dny, kdy jste péči nenanesli ráno, ji třikrát týdně naneste večer. Začne-li být Vaše pleť příliš citlivá, používejte ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Zpevňující sérum proti vráskám pouze večer.

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling
Pokyny: Peeling nanášejte třikrát týdně po večerním očištění pleti. Po jeho omytí aplikujte tonikum.

Související obsah

Co je příčinou stárnutí? Cukr!

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Opravdu potřebuji tonikum?

ARTISTRY

více

Naše novinka nabízí novou cestu ke kráse

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím