Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nejjistější cesta ke krásné pleti!

ARTISTRY

Michelle D’Allaird o opravdové hydrataci pleti a o TRUVIVITY BY NUTRILITE.

Svět péče o pleť prošel během let dramatickou proměnou. Před 25 lety nebylo pro většinu žen (a už vůbec ne mužů!) běžné používat denně několik výrobků, které o pleť pečují a brání procesu stárnutí. Naše poznatky v této oblasti se ale zásadně změnily!

Exkluzivní komplexy, které působí ve dne i v noci

V současnosti naši pleť několikrát denně připravujeme, vyživujeme a hydratujeme s pomocí těch nejpokročilejších výrobků a složek. Pečlivě zkoumáme aktivní látky a vybíráme pouze ty, jejichž schopnost zajistit zdravou a mladistvou pleť je klinicky ověřena. Hledáme výrobky, které budou podporovat obnovu buněk, minimalizovat viditelnost vrásek, odstraňovat tmavé skvrny a naplní pleť hydratací. Hledáme kvalitu, výsledky a viditelná zlepšení.

Často ale zapomínáme, že ani ty nejkvalitnější pečující přípravky nebudou mít optimální účinky, pokud nevěnujeme stejnou pozornost i svému vnitřnímu zdraví. Tato informace není žádnou novinkou. Již před lety vědci jasně identifikovali spojitost mezi optimální vnitřní kondicí a vnější krásou. Společnost Amway ale tyto informace zredukovala na nezbytnou nutnost, bez které se člověk neobejde: na vodu a hydrataci. Tělo ani pleť bez ní nepřežijí.

Na výše uvedené potíže jsme se zaměřili při vývoji kolekce ARTISTRY HYDRA-V™, vývoj TRUVIVITY BY NUTRILITE™ mě ale zcela nadchnul!

Proč? Je to jednoduché. TRUVIVITY BY NUTRILITE obsahuje esenciální antioxidanty, vitamin C a zinek, kombinované se dvěma exkluzivními komplexy, Phytoceramide Complex a PHYTOINFUSE™ Complex.

Jeden malý sáček, dva účinné doplňky stravy


TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Powder Drink se užívá jednou denně. Zajišťuje osvěžující směsici živin, které podporují krásu pleti a přispívají ke snižování známek únavy a vyčerpání.

TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty Supplement se užívá na noc. Pomáhá pleť zbavovat oxidativního stresu* a podporuje přirozený povzbuzující spánkový cyklus, takže se budete probouzet se svěží a revitalizovanou pletí.

Pleť je vystavena faktorům, které její hydrataci neustále snižují. Jedná se zejména o znečištění, kouř, UV záření, špatnou stravu, léky, cestování či změny teploty. Tyto neutuchající útoky lze každý den snadno odvracet s pomocí jednoho malého sáčku a dvou účinných doplňků stravy!

* Oxidativní stres vzniká například na základě faktorů prostředí (ozón, znečištění, sluneční světlo atd.), metabolismu (volné radikály) nebo stresu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím