Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Dean Drobot / shutterstock

Sedm nezbytností v kosmetické sadě

ARTISTRY

Nová ARTISTRY Sedmidílná sada kosmetických štětců Vám pomůže nanášet kosmetiku jako profesionál.

Chcete lépe zvýraznit své lícní kosti nebo orámovat oči? Nejlepších výsledků dosáhnete jen s těmi správnými nástroji. Nová ARTISTRY Sedmidílná sada kosmetických štětců je srovnaná v důmyslném a stylovém organizéru a hodí se jak na kompletní líčení, tak na úpravy během dne.

Podobně jako vysoce kvalitní kosmetika ARTISTRY jsou i štětce vyrobeny z prvotřídních materiálů. Jemný chlup z kozy, poníka a špičkového nylonu (u štětečku na rty) barvu nanese jedna radost.

 • Štětec na tekutý make-up
 • Štětec na pudr
 • Štětec na tvářenku
 • Střední štětec na oční stíny
 • Malý štětec na oční stíny
 • Štěteček na rty
 • Dvoustranný štětec na obočí

1. Kulatý štětec na tekutý make-up s plochou hlavou slouží k hladkému a rovnoměrnému nanášení všech typů make-upů a bází. Plochá hlava zajišťuje bezchybnou a HD aplikaci. Do štětce se vpíjí minimální množství výrobku.

2. Kulatý štětec na pudr má hebké a husté kulaté štětiny, které naberou správné množství kompaktního i sypkého pudru. Ten poté na tvář i tělo nanese snadno, rychle a rovnoměrně. Široký tvar zajišťuje rovnoměrnou aplikaci a krytí.

3. Kulatý štětec na tvářenku má klasický tvar, kterým na tváře snadno a rychle nanesete ideální množství barvy. Pro zcela přirozené líčení aplikujte růž na líčka a rozetřete směrem ven a dolů k linii vlasů.

4. Střední štětec na oční stíny je hustý a víceúčelový. Velikostí je ideální k rychlé a rovnoměrné aplikaci stínu na celé víčko. Lze jej používat jak na krémové, tak na sypké stíny.

5. Malý štětec na oční stíny je skvělý k nanášení barvy pod spodní řasy, do vnitřního koutku oka nebo k precizní aplikaci více barev na víčko. Ostré přechody s ním rozmažete i v těch nejmenších záhybech. Můžete jej rovněž použít pro rovnoměrnou a intenzivní aplikaci stínů na celé víčko.

6. Štěteček na rty s krytkou je zakulacený hustý štětec, který se skvěle hodí k preciznímu nanášení barvy na rty a k jejímu roztírání. Je vybaven ochrannou krytkou, která jej udržuje čistý a připravený, ať už jste kdekoli. Skvěle se proto hodí na úpravy během dne.

7. Dvoustranný štětec na obočí je dokonalým pomocníkem při tvarování obočí, nanášení očních linek a očních stínů a při krytí vlasových odrostů. Zkosenou stranou lze vytvořit precizní a přirozené líčení. Pomůže Vám lehkými krátkými tahy orámovat a vyplnit obočí, precizně orámovat oči a také snadno nanést stíny. Konec se spirálou slouží k vytvarování obočí a pomůže Vám také skrýt odrosty, pokud si obočí barvíte.

Pokyny k čištění

 1. Hlavu štětce namočte pod tekoucí vlažnou vodu a vymyjte veškeré zbytky make-upu.

 2. Naplňte misku vlažnou vodou a přilijte malé množství jemného tekutého mýdla nebo tekutiny na čištění štětců. Poté špičkou štětce ve vodě jemně kružte, dokud se neodplaví zbytky make-upu.

 3. Pečlivě štětec opláchněte vlažnou vodou. Je-li třeba, opakujte kroky 1 a 2.

 4. Ručníkem vysušte vlhkost a zároveň uveďte štětiny do původního stavu.

 5. Postavte štětec na chladné místo a před použitím jej nechejte zcela vyschnout.

Související obsah

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

Jste připraveni na dokonalou pleť?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím