Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Parfém a síla výjimečnosti

ARTISTRY

Michelle D’Allaird: parfém Vám dá sílu a pomůže vytvářet Vaši image.

Parfém je velice osobní záležitost. Co na jednom člověku voní úžasně, může na jiném vonět úplně jinak.

Vzpomínám si, jak před mnoha lety nosila moje nejlepší kamarádka parfém, který mě v její přítomnosti vždy zcela pohltil. Byl naprosto fantastický. Nakonec jsem to nevydržela a koupila si svou vlastní lahvičku. Tolik jsem se těšila, až novou vůni vyzkouším. Osprchovala jsem se, oblékla a lehce jej nanesla na zápěstí, krk a do loketních jamek … najednou jsem ale byla zahalená „vůní“ připomínající repelent. Bylo to příšerné!

Od té doby jsem při výběru parfémů velice opatrná. A věřím, že něco podobného zažili i mnozí z Vás.

Protože je ale parfém tak osobní záležitost, má moc přenést své nositele na ta nejkouzelnější místa. Vůně Vás může v mžiku vrátit do dětství nebo Vám připomenout výjimečnou událost, dlouho ztraceného přítele, změnit Vaši náladu, podpořit touhu a zklidnit Vaši duši. Je tak neodolatelně mocná.

Co kdybych Vám tedy prozradila, že existuje parfém, který podporuje nespoutanou energii a radost, který je sladký a smyslný, navodí Vám pocit štěstí a potěšení a současně Vás uvolní a zklidní? Vaši reakci si dovedu představit: „Chci ho – a chci ho hned!“

Protože přesně to napadlo i mě! Takže jsem šla a koupila si ho!

Přenesena do Paříže

ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum, nová exkluzivní vůně značky ARTISTRY™, je jiná než všechny parfémy, které jste kdy používaly. Nejenže jsou jednotlivé složky (ručně sbírané francouzské klementinky, bulharské růže a květy ylang-ylang z Madagaskaru) velmi pečlivě smíchány, ale parfém byl rovněž inspirován legendárním pařížským parkem Jardins de Bagatelle.

Krása se podobá receptu, jehož ingredience společně vytváří fantastický pokrm. Krásu tvoří zdraví, výživa, cvičení, spánek, prvotřídní péče o pleť a vnitřní pocit úplné spokojenosti. Napadlo by Vás někdy, že to poslední Vám může zajistit právě parfém? Mě nikoli, dokud jsem jej sama nevyzkoušela. Vůně ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum mě přenese na místo, které natolik potěší mou duši, že se to odrazí i na mém vzhledu. A podobné účinky bude jistě mít i na Vás.

Připravte, hydratujte a vyživte svou pleť. Naneste vůni ARTISTRY FLORA CHIC Eau de Parfum … A nyní můžete vyrazit dobývat svět!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím