Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy

Dvě uhrančivá líčení

ARTISTRY

Odvážná a výrazná líčení očí pro chladnější měsíce.

Viděli jste již nejnovější odstíny Limitované kolekce dekorativní kosmetiky ARTISTRY Hi Tech Metallics Podzim 2016? Vkročte do chladnějších měsíců stylově a nezapomeňte vyzkoušet tato dvě oslnivá líčení: „Oči jako drahokamy“ a „Metalické líčení“. Buďte na příštím večírku stejně okouzlující a sebevědomá jako hollywoodská hvězda!

OČI JAKO DRAHOKAMY

Sjednocení:

 1. Jakmile dokončíte každodenní péči o pleť, naneste prsty, houbičkou nebo štětcem ARTISTRY EXACT FIT™ Dlouhotrvající podkladový make-up. Rozetřete jej po celé tváři směrem ven.

Definice:

 1. Do vnitřních koutků očí naneste kapku odstínu Platinum z řady ARTISTRY Očních stínů Trio Luxe Metallic. Rozetřete štětečkem směrem ven, čímž oko projasníte.

 2. Na vnitřní polovinu očních víček naneste stín Amethyst, na vnější polovinu a podél spodních řas pak odstín Emerald. Přechody stínů rozetřete tak, aby se sjednotily.

 3. Černou ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tekutou linkou na oči vytvořte podél horních řas středně tlustou linku a ve vnějších koutcích ji zahněte nahoru. Poté udělejte linku i podél dolních řas.

 4. Naneste ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Řasenku pro zvětšení objemu – Black.

 5. Obočí vyplňte ARTISTRY Náplní tužky na obočí – Taupe.

Barva:

 1. Těsně pod lícní kosti naneste tmavší odstíny ARTISTRY 3D Pudru na tvář – Shimmering Nudes.

 2. Štětcem na tvářenku pak naneste světlejší odstíny pudru na líčka a rozetřete směrem ven k linii vlasů.

 3. Naneste ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítící lesk na rty v odstínu Misty Mauve.

METALICKÉ LÍČENÍ

Make-up:

 1. Tvář hydratujte a poté prsty, houbičkou nebo štětcem naneste ARTISTRY EXACT FIT Dlouhotrvající podkladový make-up. Rovnoměrně jej rozetřete po celé tváři.

Definice:

 1. Do vnitřních koutků očí a vnitřní části spodních řas naneste kapku odstínu Platinum z řady ARTISTRY Očních stínů Trio Luxe Metallic. Rozetřete jej štětečkem, čímž projasníte svůj pohled.

 2. Na víčka od řas až po oční záhyb i do očního záhybu naneste stín Amethyst. Ve vnějších koutcích stín vytvarujte do ostré špičky nebo do křidélka zahnutého směrem vzhůru. Viditelné přechody zmírněte štětcem nebo aplikátorem. Stín Amethyst pak naneste i podél spodních řas.

 3. Černou ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tekutou linkou na oči vytvořte podél vnější třetiny dolních řas středně tlustou linku a ve vnějším koutku ji zahněte nahoru. Poté ji naneste podél horních řas. Obě linky ve vnějším koutku spojte a zahněte směrem vzhůru. Do zbývající části spodních řas naneste drobným plochým štětcem nebo vatovou tyčinkou linku v odstínu Purple.

 4. Nakonec zvýrazněte řasy ARTISTRY SIGNATURE EYES Řasenkou pro zvětšení objemu – Black.

 5. Obočí vyplňte ARTISTRY Náplní tužky na obočí – Taupe.

Barva:

 1. Těsně pod lícní kosti naneste tmavší odstíny ARTISTRY 3D Pudru na tvář - Shimmering Nudes. Aplikujte je směrem od ucha ke koutku úst.

 2. Naneste ARTISTRY Svítící lesk na rty v odstínu Pink Nude.

Související obsah

Podzimní barvy a výrazné oči

ARTISTRY

více

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím