Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Speciální péče o pleť na podzim a v zimě

ARTISTRY

Se změnou ročního období přichází i změna kondice Vaší pleti. Chcete-li pleť uchovat ve formě, musíte své výrobky péče o pleť obměňovat!

Domnívám se, že pleť na podzim a zimu Vám pomohou připravit tři důležité kroky:

  1. proveďte exfoliaci,

  2. zhodnoťte svůj domácí režim péče o pleť a zaměřte se na zvýšení hydratace,

  3. přidejte nebo změňte výrobky péče o pleť.

Po skončení léta je vždy dobré provést exfoliaci, a zbavit tak pleť nadbytečných a sluncem poničených pleťových buněk. Ideální je použít ARTISTRY™ essentials Obnovující peeling nebo do svého režimu noční péče zařadit ARTISTRY Alfa hydroxy sérum plus. Oba tyto výrobky zvyšují obnovu buněk, a zajišťují tak nejen zdraví a jemnost pleti, ale i lepší hydrataci.

Když mluvím o péči o pleť, ráda ji srovnávám s oblečením – je přece samozřejmé, že nenosíte stejné oblečení v zimě i v létě - a podobně byste měli měnit i péči o pleť! Podzimní a zimní péče musí obsahovat výrobky zajišťující vyšší hydrataci a ochranu pleti. Existuje mnoho možností. Pokud například v létě používáte ARTISTRY essentials Hydratační systém, můžete v zimě vyzkoušet ARTISTRY TIME DEFIANCE™. Pokud nyní používáte výrobky TIME DEFIANCE, zaměřte se v létě na emulzi a v zimě na krém. A pokud již krém používáte, zařaďte před hydratací do svého režimu též ARTISTRY essentials Hydratační přípravek Plus!

Nakonec ke své denní péči přidejte nový výrobek. ARTISTRY TIME DEFIANCE Regenerační pleťové mléko, ARTISTRY TIME DEFIANCE Vitamin C + výtažek z divokého jamu a ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám jsou fantastické speciální výrobky, které na podzim a v zimě zajistí Vaší pleti optimální stav.

Soustřeďte se na jednoduchost. Během chladných měsíců se přece pořádně oblékáte, chráníte a své tělo udržujete v teple... a o pleť se starejte podobně. Zabalte ji do živin, chraňte ji před chladem a vysoušením a hydratujte ji!

ARTISTRY™ essentials
1) Alfa hydroxy sérum plus , obj. č. 107992
2) Hydratační přípravek Plus , obj. č. 104133
ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™
3) Čisticí přípravek , obj. č. 102795
4) Tonizační přípravek , obj. č. 102796
5) Denní ochranný krém SPF 15 , obj. č. 101821
6) Noční regenerační krém , obj. č. 101823
7) Vitamin C + výtažek z divokého jamu , obj. č. 7313
8) Regenerační pleťové mléko , obj. č. 100240
ARTISTRY™ Intenzivní péče o pleť
9) Obnovující peeling, obj. č. 107998
10) Zpevňující sérum proti vráskám , obj. č. 109709

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím