ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Ponořte se do sytých odstínů

ARTISTRY

ARTISTRY Escape to Paradise – Limitovaná kolekce Dekorativní kosmetiky Podzim/Zima 2012 Vás zláká do světa ryzího luxusu.

Když Teresa Palmer vstoupí do místnosti, lidé žasnou nad její krásou. Jako nová tvář značky ARTISTRY™ vyrazí Teresa dech úplně každému – je totiž jednou z mála krásek, které v sobě spojují ledový chlad Skandinávie s romantikou a vřelostí horských chat. To stejné platí i pro ARTISTRY Escape to Paradise – Limitovanou kolekci dekorativní kosmetiky Podzim/Zima 2012. Chladné odstíny palety Crystal Glacier a teplé odstíny palety Gilded Chalet Vás vtáhnou do prestižního světa značky ARTISTRY. V této Limitované kolekci Dekorativní kosmetiky Podzim/Zima 2012 představuje značka ARTISTRY svou zatím snad nejexkluzivnější kolekci ARTISTRY Escape to Paradise.

Luxusní a zářivé

Toto jsou klíčová slova kosmetických trendů letošního podzimu. Během dne oči jemně naličte třpytivými odstíny Lavender Haze. Na noc vyzkoušejte hluboké, smyslné líčení v odstínech červenohnědé a své oči zvýrazněte a rozzařte dlouhými řasami a tužkou na oči. Přirozená krása je neustále v kurzu, a proto letos zkuste svým lícním kostem dodat teplý růžový nádech. Chladná bordó ve spojení s ledově růžovými rty pomáhá podtrhnout líčení dle nejnovější módy – hydratované, hebké rty jemně nalíčené ledově růžovou nebo velice ženskou a smyslnou lila.

Módní trendy pro podzim 2012

Letošní módní přehlídky v New Yorku představily rudou místo klasické černé doplněnou dlouhými nad loket sahajicími retro rukavicemi, měkké úplety a luxusní látky v mrazivých odstínech bílé. Spojením odstínů lesních plodů a zemitých vín zajistí barva bordó odvážné vyjádření Vaší osobnosti, obzvláště společně se senzačním překvapením – karmínovou pláštěnkou, která je nejen praktická, ale zaručeně upoutá pozornost. V letošní sezóně se navíc vrací móda inspirovaná armádou a klasické pánské oděvy podtrhují křivky ženského těla. Nezdají se Vám Vaše křivky dostatečné? Stáhněte si pas jedním z letošních širokých korzetových opasků, které zaručeně zvýrazní tvar Vaší postavy.

Nezapomeňte na doplňky

Kolekce laků na nehty značky ARTISTRY nabízí tři odstíny, které skvěle doplňují letošní módní trendy: Diva - rudá (klasický červený odstín laku na nehty), karmínový odstín Seduction a růžový odstín Innocent. Všichni znalci módy dobře vědí, že při sestavování outfitu je nutno dbát i na nehty.

Nezapomeňte si tedy zakoupit alespoň jeden výrobek z Limitované kolekce Dekorativní kosmetiky ARTISTRY Escape to Paradise Podzim/Zima 2012 a ozdobte své nehty ARTISTRY Lakem na nehty.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím