Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Tajná zbraň pleti: specializovaná séra

ARTISTRY

Odbornice na krásu Michelle D'Allaird představuje své oblíbené pečující výrobky.

Jedním z tajemství krásné a mladistvé pleti je vynikající každodenní péče. Již dlouho víme, že stav pleti je z 80 % založen na domácí péči. Co ale zbývajících 20 %? Profesionální péče? Možná. Co jiného by to ale mohlo být?

Tajné zbraně Vaší pleti

Jaké „tajné zbraně“ mohu mít na mysli? Máte je na dosah! Představuji Vám pět výrobků, které se nachází na nejvyšších příčkách mého seznamu profesionální péče. Jsou vhodné pro každého, záleží jen, jaké konkrétní potřeby chcete řešit.

1. ARTISTRY Vitamin C + výtažek z divokého jamu

Toto je můj oblíbený výrobek: čistá koncentrace vitaminu C, který zvyšuje pevnost a jas pleti.
Vitamin C patří již více než deset let mezi nejdůležitější složky pečujících výrobků. Je ideální k aktivaci reformace kolagenu s cílem pleť posílit a zvýšit její jas. Je-li ale vitamin C vystaven vzduchu, světlu a vodě, rychle ztrácí své účinky. ARTISTRY™ Vitamin C + výtažek z divokého jamu je vysoce účinný právě proto, že dodává tu nejčistší koncentraci vitaminu C hluboko do spodních vrstev pleti.

2. ARTISTRY essentials Alfa hydroxy sérum plus

Toto je tajná zbraň, která podporuje obnovu buněk. Alfa-hydroxykyseliny jsou jemné ovocné kyseliny, které zlepšují obnovu buněk a mají rovněž lehké exfoliační účinky. Pleť je po jejich použití svěží a hebká. Kyseliny pronikají do epidermis, kde dlouhodobě podporují buněčnou obnovu. Jsou odpovědí na dráždivé kyseliny, ale bez dráždivých výsledků!

3. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující sérum na 14 nocí

Dokonalý program pro regeneraci pleti. Tato tajná zbraň opravuje poškozené buňky v noci, zatímco odpočíváme. Za pouhých 14 nocí jsou poškozené buňky pleti opraveny tak, aby při svém pohybu k vnějším vrstvám pleti fungovaly na maximum. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující sérum na 14 nocí ráda srovnávám se čtrnáctidenním intenzivním cvičebním programem! Představte si, že své tělo na dva týdny vystavíte intenzivnímu tréninku, který sestává z kardiovaskulárních aktivit, cvičení s činkami a posilování středu těla… A právě to se stane s Vaší pletí. S opravenými buňkami bude navíc lépe fungovat úplně všechno!

Tip pro používání všech tří výrobků: Výrobky používejte večer po vyčištění a tonizaci pleti. Nakonec naneste noční hydratační krém. Lze je používat rovněž před nanesením pečujících sér, jako jsou ARTISTRY YOUTH XTEND™ Koncentrované sérum nebo ARTISTRY HYDRA-V™ Vyživující pleťové koncentrované sérum.

4. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Zpevňující sérum proti vráskám

Vitamin A je více než 50 let zlatým standardem v minimalizaci viditelnosti vrásek. Nevýhodou ale vždy bylo, že zvyšuje citlivost pleti a zanechává ji suchou a šupinatou. To již ale neplatí! Tento jedinečný výrobek s retinolem obsahuje speciální komplex, jehož cílem je minimalizovat všechny negativní účinky vitaminu A a dodat ho přímo do požadovaných oblastí. Složení výrobku bylo vyvinuto špičkovým týmem výzkumníků z Michiganské univerzity, kteří se zaměřují právě na působení retinolu, a značce ARTISTRY na ně byl udělen patent. Jedná se o to nejlepší v minimalizaci vrásek a zpevňování pleti.
Tip pro používání: Výrobek používejte večer po vyčištění a tonizaci pleti. Nakonec naneste noční hydratační krém. Používáte-li pečující sérum, jako je ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum nebo ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum, naneste je ještě před ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Zpevňujícím sérem proti vráskám.

5. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling

Naše tajná zbraň nahrazující dráždivé chemické peelingy s nepříjemnými vedlejšími účinky. Enzym produkovaný houbami rozpouští odumřelé buňky usazené na povrchu pleti a zanechává pleť hladkou, hebkou a připravenou lépe přijímat prvotřídní přípravky, které nanesete později.
Tip pro používání: Vyčistěte pleť. Na tvář, krk a dekolt rovnoměrně rozetřete osm dávek přípravku. Nechejte osm minut působit. Pečlivě opláchněte. Naneste tonikum, požadované pečující sérum a nakonec noční hydratační krém. Po této peelingové proceduře by pleť neměla být vystavena slunci, takže je lepší provádět ji večer.

Poskytněte své pleti všechny výhody

Ano, všechny tyto výrobky jsou naprosto úžasné! Chcete-li ale všechna specializovaná séra využít naplno, musíte je v rámci svého nočního pečujícího režimu používat postupně (s výjimkou ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícího peelingu). Můžete je dokonce nanášet společně se svým oblíbeným sérem, které používáte běžně.
Přípravky vždy aplikujte od nejřidšího po nejhustší. Až Vám určité specializované sérum dojde, vyberte si jiné. Skvěle tak obměníte svůj pečující režim a zajistíte pleti přínosy všech těchto úžasných „tajných zbraní“.

Související obsah

Co je příčinou stárnutí? Cukr!

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Opravdu potřebuji tonikum?

ARTISTRY

více

Beauty Buzz: Každý potřebuje svou hvězdu

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím