Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Rozzařte svůj svět

ARTISTRY

Osm neodolatelných odstínů v důmyslném balení.

Chcete se během svátků blýsknout? Tento rok jsou velmi trendy třpytivé barvy. Na přehlídkových molech pro podzim a zimu jsme viděli oděvy s flitry, blyštící se doplňky a třpyt na tvářích a ve vlasech. A abyste podobné líčení mohla vykouzlit i Vy, vytvořila značka ARTISTRY™ novou řadu lesků na rty, které dokonale podtrhnou Vaše líčení na večírek.

Barva pro každou příležitost

Dodejte svým rtům sexy nádech s fantastickou novou kolekcí ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Svítících lesků na rty. Rozzařte své denní či večerní líčení jediným tahem.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Nová kolekce nahrazuje ARTISTRY Lesky na rty a byla vyvinuta ve spolupráci s Rickem DiCeccou, globálním maskérem značky ARTISTRY. Elegantní balení má speciální design se zabudovaným zrcátkem a hřejivým, lichotivým světýlkem LED ve vršku. Své líčení tedy můžete kontrolovat a upravovat kdekoli.

Probuďte zvědavost

ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítící lesk na rty lze zakoupit v osmi okouzlujících odstínech s třpytivým či krémovým finišem, které budou lichotit každému typu pleti. Navíc Vám nabízí skvělou obchodní příležitost během ukázek výrobků! Ve vhodnou chvíli, například po představení jiného kosmetického výrobku, si vezměte zrcátko a zkontrolujte své líčení. Poté z kabelky vytáhněte tento lesk a začněte si líčit rty. Mezi zákaznicemi určitě vzbudíte zájem!

Lesky s nápaditými názvy lze zakoupit v osmi neodolatelných, sytých odstínech s průhledným až středním krytím. 3D perly a vinylový gelový finiš rtům dodají oslnivý lesk. Svítící lesk na rty můžete nanést nejen na nenalíčené rty, ale také na tužku na rty či rtěnku.

Zářivé výsledky

Lesky ale zákaznice neosloví jen svými krásnými barvami. Prozraďte jim, že obsahují speciální luxusní složení s přírodními oleji, které rtům zajistí dlouhodobou péči a ochranu.
Přínosů si všimnete ihned: Vaše rty budou dlouhé hodiny hebké a hydratované. Nechejte zákaznice, aby si lesky samy vyzkoušely, a mohly si naplno vychutnat zářivé výsledky!

Vytvořte správnou atmosféru

Zajímavým přírůstkem mezi Vaše ukázky výrobků bude naše energická a pestrobarevná videonahrávka s cennými informacemi o řadě ARTISTRY SIGNATURE COLOR Svítících lesků na rty. Rozešlete zákaznicím odkaz na tento článek nebo jej sdílejte na sociálních sítích. Upoutáte tak ještě více pozornosti!

Související obsah

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

Profesionální líčení

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím