Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Beauty Buzz: Partnerství pro dokonalou péči o pleť

ARTISTRY

Michelle D’Allaird vysvětluje, jak dosáhnout dvakrát krásnější pleti.

Základem péče o pleť je již dlouho spojitost mezi vnitřní a vnější krásou. O své klienty se starám více než 20 let a vždy se nejdříve snažím poznat jejich stravovací návyky, životní styl a všeobecnou kondici.

Ze všech potíží s pletí (včetně známek stárnutí), se kterými se potýkají lidé každého věku, etnické příslušnosti a všech typů pleti, je nejpravidelněji uváděným problémem dehydratace. Jedná se o nedostatek správného množství vody způsobený prostředím, špatným stravováním, nevhodnou péčí o pleť, cestováním, znečištěním, léky, změnami podnebí, kouřením, pitím alkoholu a stresem. Vodu k přežití potřebuje nejen Vaše tělo, ale i Vaše pleť. Největší orgán lidského těla hydrataci a ochranu vyžaduje ke svému zachování, správnému fungování a k udržení zdravého vzhledu.

Společně řady TRUVIVITY BY NUTRILITE™ a ARTISTRY HYDRA-V™ pleti poskytují vše, co může k udržení hydratace a ochrany potřebovat. Jedná se o jedno z nejdokonalejších spojení, jaká jsem kdy v kosmetickém světě viděla. ARTISTRY HYDRA-V nabízí tři klíčové složky, které pleti zajistí úžasnou hydrataci a pomohou její blahodárné účinky udržet po velice dlouhou dobu. TRUVIVITY BY NUTRILITE tělu dodává dostatečné množství vitaminu C a zinku. Tyto kolekce společně se dvěma exkluzivními komplexy chrání buňky Vaší pleti ve dne i v noci.

Nejlepší způsob, jak získat mladistvou pleť, je ji hydratovat a ochraňovat z vnější a zároveň ji vyživovat a chránit zevnitř.

Na základě mnoha let zkušeností v oblasti péče o pleť a práce s desítkami různých výrobků Vám mohu potvrdit, že jsem již viděla mnoho úžasných tvrzení i výsledků. Spojení řad TRUVIVITY BY NUTRILITE a ARTISTRY HYDRA-V je vysoce účinné. To je ale pouze můj osobní názor. Nemusíte mi věřit. Přesvědčte se sami!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím