Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images / Lane Oatey

1. krok režimu péče o pleť Signature Beauty

ARTISTRY

Po vyčištění a tonizaci budete odměněni zářivou pletí.

Značka ARTISTRY™ vytvořila koncept Signature Beauty pro líčení a péči o pleť a o vlasy založený na třech jednoduchých krocích, po kterých se budeme cítit a vypadat fantasticky. Kroky péče o pleť:

  1. Příprava

  2. Intenzivní ošetření

  3. Výživa

Tento měsíc se zaměříme na krok „příprava“ a jeho význam pro pleť.

Krůček po krůčku

V posledních letech vyvinula naše prestižní značka úžasné řady výrobků, které pleť chrání před známkami stárnutí a dehydratací. Než ale Vaše pleť efektivně vstřebá jakákoli cenná a blahodárná séra nebo hydratační přípravky, musíte ji nejdříve důkladně vyčistit. Jen tak budou tyto pokročilé výrobky moci optimálně působit. Právě proto je příprava tak důležitá. Umožní totiž pleti vstřebat potřebné hydratační a vyživující složky. Výsledkem pečlivé péče bude zářivá pleť.

Odstraňte nečistoty a prach

Během dne se mohou na pleti usazovat agresivní prvky z prostředí, líčení a dokonce i naše denní krémy, které často obsahují ochranu před UV zářením. Navíc se tváře často dotýkáme rukama, které nemusí být vždy dokonale čisté.

Přes noc, zatímco spíme, se mastnota shromažďuje v pórech. Než tedy ulehneme do postele, je nutné pleť co nejlépe vyčistit.

ARTISTRY HYDRA-V™ Osvěžující pěnový čisticí přípravek je jemná gelová pěna, která jako jednu z hydratačních složek obsahuje čistou vodu z norských fjordů a je vhodná pro pleť jakéhokoli typu.

ARTISTRY YOUTH XTEND™ Bohatá čisticí pěna pleť zklidní, vyživí a odstraní z ní nežádoucí nečistoty.

Oba tyto čisticí přípravky se jemným krouživým pohybem vmasírují do celé navlhčené tváře a poté se smyjí vlažnou vodou. Pleť nakonec jemně osušte čistým ručníkem.

Čas na tonikum

Očistili jste povrch své pleti a cítíte se o něco svěžeji. V hloubi pórů ale stále zůstávají stopy právě použitého čisticího přípravku a odolný kožní maz, který bez pomoci neodstraníte. Váš čisticí přípravek navíc mírně změnil přirozenou úroveň pH Vaší pleti. Nyní Vám pomůže tonikum, které je druhým krokem fáze přípravy pleti.

ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pleťové tonikum obsahuje podobně jako čisticí přípravek hydratační složky a pomáhá pleť zklidňovat. Zároveň efektivně odstraňuje zbytky nadměrného mazu a nečistot z pórů. Neobsahuje alkohol, takže pleť nevysušuje. ARTISTRY YOUTH XTEND Zjemňující emulze pomáhá udržovat rovnováhu vlhkosti v pleti a zjemňuje ji blahodárnými účinky japonské rostliny liriope. Každé tonikum pomáhá obnovit úroveň pH Vaší pleti a lze je nanášet vatovým tamponkem, kterým jemně otřete celou tvář.

Poté, co použijete svůj oblíbený čisticí přípravek a tonikum značky ARTISTRY HYDRA-V nebo ARTISTRY YOUTH XTEND, bude Vaše svěží a čistá pleť dokonale připravená na 2. a 3. pečující krok. Všechny čtyři výrobky jsou navíc vhodné pro pleť jakéhokoli typu! Další informace o tříkrokové rutině Signature Beauty naleznete v Amagramu Online.

Související obsah

Podpořte své příjmy v oblasti péče o pleť

ARTISTRY

více

Jste připraveni na dokonalou pleť?

ARTISTRY

více

Připravte se na dokonalou pleť

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím