Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Beauty Buzz: Každý potřebuje svou hvězdu

ARTISTRY

Hvězdný výrobek každého režimu péče o pleť: Vaše sérum. Rubrika Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY.

Každému se v životě hodí jeho „hvězda“. Výjimečná osoba, která Vás vždy podpoří, poradí Vám a bude Vaší „skálou“, která Vám spolehlivě pomůže překonat nejnovější výzvy. A hádejte co! I Vaše pleť potřebuje svou hvězdu a každá kolekce péče o pleť ARTISTRY™ Vám jednu nabízí. Nevíte, o čem mluvím? Hvězdu každé kolekce byste ale měli dobře znát … je to Vaše sérum.

Koncentrované výsledky

Před několika lety propuklo v oblasti péče o pleť nové šílenství po koncentrovaných výrobcích s vysoce účinnými blahodárnými složkami. Značka ARTISTRY šla ještě o krok dál a začala vyvíjet vysoce koncentrované a účinné kúry pro každou kolekci. Jednotlivá séra by tak měla obsahovat co nejvyšší koncentraci klíčových složek příslušné kolekce. Tato lehounká mistrovská díla jsou plná aktivních přísad, které Vám dopomohou k úžasným výsledkům. A nejlepší je, že značka ARTISTRY séra nabízí v rámci každé své klíčové kolekce: ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY HYDRA-V™ a ARTISTRY IDEAL RADIANCE™.

Séra se v oblasti péče o pleť používají již dlouho, ale po mnoho let byla k dispozici pouze prostřednictvím služeb odborníků. Nyní je ale všechno jinak a pro zákaznice se stávají „svatým grálem“. Koncentrovaná séra Vám dopomohou ke „koncentrovaným výsledkům“, a to přímo v pohodlí Vašeho domova.

Séra hrají v kolekcích péče o pleť velice důležitou roli, protože posilují účinnost všech ostatních výrobků. Pečující kolekci ARTISTRY i příslušné hvězdné sérum si můžete vybrat podle potřeb a potíží Vaší pleti.

Hydratace na 24 hodin: ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum obsahuje vodu z norských fjordů, himálajské růžové minerály a plody havajské palmy acai. Pleť intenzivně hydratuje, dodá vodu každé buňce a vlhkost v pleti nakonec uzamkne.

Mladistvá a přeprogramovaná pleť: ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum obsahuje extrakt Life Sirt, peptid Micro X6 a africký baobab. Naplní pleť složkami, které buňkám zajistí mladistvý vzhled, pomáhají opravovat poškození a pleť chrání.

Jasná a zářivá pleť: ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence je tvořena 3D technologií, extraktem z perel a směsicí drobných rostlin, které minimalizují tvorbu pigmentu, pleť chrání, rozzáří a sjednotí její tón.

Nezapomeňte, že chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, je třeba tato séra používat společně se všemi ostatními výrobky příslušné kolekce. Lidé se mě často ptají, zda stačí používat sérum samotné. Přestože obsahuje vysoké množství aktivních složek, záleží také na tom, co nanesete před ním a po něm. Pokud Váš čisticí, tonizační a hydratační přípravek nepodporují přínosy nabízené sérem, optimálních výsledků nedosáhnete. Pokud navíc pleť čistíte mýdlem nebo nekvalitním čisticím přípravkem a nepoužíváte hydratační přípravek, můžete na jakékoli výsledky zcela zapomenout.

Lidé se mě dále často ptají: „Nestačí, že používám hydratační přípravek?“ Hydratační přípravky ARTISTRY nabízí mnoho důležitých složek, ale protože se jedná buď o „krém“ nebo „emulzi“ s hustší konzistencí, neproniknou do pleti tak jako sérum.

Tajemství krásné pleti: používejte sérum a kompletní kolekci péče o pleť. Vaše pleť bude zdravá, jemná a hebká!

Související obsah

Beauty Buzz: procitnutí pro Vaši pleť

ARTISTRY

více

Připravte se na dokonalou pleť

ARTISTRY

více

Řešení pro podporu hydratace

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím