Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Beauty buzz: procitnutí pro Vaši pleť

ARTISTRY

Unavená a dehydratovaná pleť? Přípravky ARTISTRY HYDRA-V přispěchají na pomoc. Michelle D'Allaird, mezinárodní odbornice na krásu a péči o pleť.

Znáte rčení „procitnout ze sna“? Myslí se tím okamžik nebo nějaká životní událost, která je natolik významná, že navždy změní Vaše smýšlení, jednání a chování. A přesně takový dopad bude mít nová ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační maska na Vás a péči o Vaši pleť… totální procitnutí ze sna v oblasti optimální péče a hydratace pleti.

V posledních letech jsem neustále zdůrazňovala, jak zásadní význam má pro pleť hydratace. Lidské tělo bez vody nepřežije, ani naše kůže. Největší orgán lidského těla závisí na této esenciální živině nejen pro své fungování, ale voda také dodává pleti mladistvý vzhled.

Každodenní péče o pleť je základem zdravě vyhlížející pleti. Stav Vaší pleti je dán genetikou, zdravotním stavem a péčí, kterou jí věnujete. Jestliže dvakrát nebo třikrát do týdne zařadíte do péče o pleť masku, posunete každodenní péči na zcela novou úroveň. ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska je plná hydratačních přísad, lipozomů a čisté vody z norských fjordů. Nyní máte v rukávu tajnou zbraň. A přímo doma!

„Ať se vydám kamkoli, vždy při příjezdu vypadám jako královna a také se tak cítím.“

Jak na to

  1. Tuto speciální masku mohou používat muži i ženy všech věkových kategorií dvakrát až třikrát týdně. Je vhodná pro všechny typy pleti a různé kosmetické řady.

  2. Po vyčištění pleti, použití tonika a léčebné kúry naneste na celý obličej plátýnkovou masku.

  3. Jemně ji přitlačte k obličeji, aby těsně přiléhala na kůži.

  4. Zbývající tekutinu z balení vmasírujte na krk, dekolt a zadní stranu rukou. Všechno jsou to citlivé oblasti, na kterých jsou vidět známky stárnutí nejdříve.

  5. Po 20 minutách masku sejměte a zbývající tekutinu jemně vmasírujte do pokožky.

  6. Jakmile se vstřebá, naneste hydratační přípravek.

Kdy masku používat

Tady přichází to nejlepší: tuto luxusní masku můžete používat ráno, pokud Vám to čas dovolí, a pak je to úžasné probuzení znavené pleti. Strávili jste dlouhou noc ve víru nočního života a chcete ráno vypadat svěže a mladistvě? Nebo máte dnes večer něco moc důležitého a chcete už od rána zářit? Udělejte si 30 minut čas jenom pro sebe, vyčistěte si pleť, naneste tonikum, kúru, masku a hydratační přípravek. Pak pokračujte s make-upem. Budete vypadat naprosto úchvatně! Nejste zrovna ranní ptáče? Když masku použijete večer, bude Vaše pleť ráno hydratovaná a hebká.

Zajímalo by Vás, jak plátýnkovou masku používám já? Při dlouhých mezinárodních letech. Po několika hodinách práce nasednu do letadla a aplikuji svou ARTISTRY HYDRA-V Hydratační masku. Přesně tak, přímo na palubě letadla. Ať mířím kamkoli, vždy dorazím s pocitem královny. ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska nabízí dokonalé procitnutí a měla by být součástí každého arsenálu pro péči o pleť.

Související obsah

Beauty Buzz: hydratací ke zdravé pleti

ARTISTRY

více

Připravte se na dokonalou pleť

ARTISTRY

více

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím