Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zářivá pleť jako po plážovém opalování

ARTISTRY

Nové barvy z Limitované kolekce dekorativní kosmetiky ARTISTRY Vám propůjčí prázdninové opálení.

Když myslíte na oddech na pláži, co Vás napadá? Slunce, moře, tropické ovoce, párty, zářivé barvy… Nebylo by úžasné, kdybyste se stále mohly cítit jako na dovolené, i v běžný pracovní den? A ještě navíc vypadat, jako byste se právě vrátily z úžasné odpočinkové dovolené?

S potěšením uvádíme Limitovanou kolekci dekorativní kosmetiky ARTISTRY™ Léto 2016 – Pacific Lights. Tato speciálně připravená kolekce se postará o dokonalý uhrančivý vzhled, který vykouzlíte v mžiku. Ať se chystáte na lenošení u bazénu nebo protancovat noc, kolekce Pacific Lights má barvy a složení, se kterými budete zářit.

Zvýrazněte oči gejzírem barev

Pro zářivou a svěží image, kterou si spojujeme s létem, nabízí ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů – Sunrise čtyři charakteristické oční stíny, kombinaci třpytivých a matných odstínů, se kterými budou Vaše oční stíny vždy vypadat svěže. Béžovou podkladovou barvu lze kombinovat se všemi zbývajícími odstíny a vytvářet zajímavé kreace. Vyzkoušejte tmavě modrozelenou na oběd s kamarádkami, kouřové stíny na romantickou večeři a zářivou purpurovou na párty. Praktické náplně do palety očních stínů sedí do ARTISTRY SIGNATURE COLOR Pouzdra.

„Tyto palety byly pečlivě voleny tak, abyste už nemuseli tápat a mohli zapojit hravost. Součástí každé palety je kolekce doplňkových odstínů a barev, takže nic nebrání experimentům.“

Rick DiCecca, globální umělecý maskér značky ARTISTRY

Rozzařte svoji pleť

Všichni dobře víme, že naší pleti příliš neprospívá dlouhý pobyt na slunci, ale každý by chtěl zářit jako bronzová bohyně. ARTISTRY 3D Pudr na tvář – Sunkissed obsahuje pět různých luxusních odstínů, které lze použít samostatně nebo kombinovat, a vytvářet tak image „právě jsem se vrátila z pláže“. Zvýraznění a podtržení Vašich rysů půjde díky kombinaci různých odstínů bronzové, růžové a hnědé úplně samo. Jemně je naneste na horní část lícních kostí, na čelo a podél spodní čelisti – přesně tam, kam by dopadaly i sluneční paprsky.

Vykouzlete svůj nejlepší úsměv

Ještě více zábavy zažijete s ARTISTRY Svítícími lesky na rty inspirovanými energetickými nápoji XS™ Power Drinks. Vyberte si z pěti dlouhotrvajících odstínů pro oslnivé rty. Pro každou náladu najdeme odpovídající barvu. O výraznou a přitom přirozenou barvu se postarají odstíny Cherry, Wild Berry, Pink Grapefruit nebo jemný odstín Tropical. Toužíte-li po větším lesku, vyzkoušejte odstín Citrus.

Tato kolekce je časově limitovaná. Využijte ji naplno a vyzkoušejte ji hned, dokud je ještě k mání!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím