Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Beauty Buzz: hydratací ke zdravé pleti

ARTISTRY

Představujeme Vám „Beauty Buzz“, nový pravidelný sloupek Michelle D'Allaird, odbornice společnosti Amway na péči o pleť.

Na značce ARTISTRY™ se mi nejvíce líbí, že každá kolekce má svůj jedinečný a inspirující příběh podložený technologiemi, kvalitními složkami a klinickými daty. Je to jedna z mnoha věcí, které z péče o pleť ARTISTRY činí prémiovou značku.

Příběh řady ARTISTRY HYDRA-VTM je jednoduchý: hydratace. Dehydrataci pleti totiž může způsobit mnoho faktorů, od okolního prostředí, stresu a změn teplot až po cestování. Negativní vliv mohou mít dokonce i stravovací návyky, nedostatek spánku, léky a nesprávná péče.

Možná je Vaší největší starostí stárnutí pleti. Není-li ale Vaše pleť zdravá, nebudou Vám k optimálním výsledkům stačit ani všechny výrobky proti stárnutí na světě. Vaše pleť prostě nebude fungovat správně. Je to stejné, jako byste se snažili přemalovat dům, aniž byste nejdříve odstranili starou, olupující se omítku. Můžete nanášet hektolitry čerstvé barvy, ale bez zdravého základu nedosáhnete optimálního vzhledu.

Vědci ze společnosti Amway se neustále překonávají a vyvíjí zcela mimořádné výrobky. Nyní představili nezbytnost pro každého: ARTISTRY HYDRA-V Hydratační masku nabitou úžasnými technologiemi a složkami ARTISTRY, které pomáhají zvýšit hladinu hydratace v pleti. To nejlepší na maskách je, že nejsou součástí žádného každodenního režimu péče o pleť. Lze je tedy přidat k jakékoli pečující řadě, nikoli jen ke kolekci ARTISTRY HYDRA-V. A samozřejmě ji mohou používat i muži!

Masku doporučuji používat na noc, ale pokud máte čas pouze přes den, nevadí. Vždy ale dodržujte svůj režim péče o pleť:

  1. Pleť očistěte a tonizujte.

  2. Naneste sérum a masku.

  3. Vyživte pleť hydratačním krémem.

Režim péče o pleť není dobré měnit. Pleť vyčistěte, tonizujte, naneste sérum a použijte masku. Poté masku sejměte a zbytek přípravku jemně vmasírujte do pleti. Nakonec naneste hydratační krém na oči a tvář.

Chcete-li vzbudit opravdový rozruch, použijte ARTISTRY HYDRA-V Hydratační masku při své příští cestě letadlem. Zavřete oči a probuďte se s fenomenální pletí a spoustou nových zákazníků!

Při hydrataci pleti na ARTISTRY HYDRA-V Hydratační masku velice spoléhám. Jemná a čistá pleť ale není zásluhou pouze prémiových pečujících výrobků. Více než 20 let vštěpuji odborníkům na péči o pleť, že je důležité hovořit se zákazníky o jejich životním stylu. Protože to, co vidíme navenek, je přímým odrazem toho, co je uvnitř.

Zaměřte se na svou vnitřní krásu s TRUVIVITY BY NUTRILITE™. Tajemstvím krásy je totiž rovnováha vnitřního i vnějšího zdraví a ARTISTRY a NUTRILITE, dvě špičkové světové značky z oblasti kosmetiky a výživy, Vám a Vaší pleti toto tajemství společně předají. Užívejte doplňky stravy TRUVIVITY BY NUTRILITE každičký den!

Související obsah

Naše novinka nabízí novou cestu ke kráse

Krása

více

Připravte se na dokonalou pleť

ARTISTRY

více

Podpořte své příjmy v oblasti péče o pleť

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím