Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock / Subbotina Anna

​Výrazné a ženské barvy na jaro

ARTISTRY

Nová dekorativní kosmetika ARTISTRY SIGNATURE COLOR je dokonalým doplňkem trendů této sezóny.

Letos na jaře nám svět módy pomůže zbavit se po zimě splínu s pomocí široké škály svěžích barev. Kolekce na přehlídkových molech pro jaro 2016 doslova hýřily jemnými i zářivými barvami. Značka ARTISTRY™ o těchto nadcházejících trendech dobře věděla a právě včas představila nové výrobky ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ plné krásných a lichotivých odstínů na oči a tváře. Každá nádherná paleta očních stínů sestává ze čtyř barev, které se navzájem doplňují a pomohou Vám vytvořit trendy uhrančivé líčení očí. Nová kolekce ARTISTRY SIGNATURE COLOR nahrazuje stávající oční stíny, pudrové růže na tváře a automatické tužky na oči ARTISTRY.

Růžová alternativa bílé

© Designer: Emporio Armani / stardustfashion.com

Trendy barva růženínu se nejen skvěle nosí, ale byla rovněž zvolena jednou z barev Pantone pro rok 2016. Přirozený odstín tohoto křemene se skvěle hodí pro ty z nás, které jsou v zimě zvyklé nosit tmavší oblečení a nyní chtějí svůj outfit prozářit jemnou růžovou. Blůza v barvě růženínu úžasně ladí s pracovním sakem a je ženštější variantou klasické bílé košile.

Něžné růžové tóny se také dokonale hodí k jaru a jemným kvítkům stromů, které nás venku obklopují. Oděvy v těchto něžných barvách je ale třeba doplnit krásnými a sofistikovanými odstíny dekorativní kosmetiky. Jedna z nových ARTISTRY SIGNATURE COLOR Palet očních stínů má lahodný název Pink Chocolate a nabízí lehké a hřejivé hnědé odstíny, které budou s barvou růženínu jemně kontrastovat. ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paletu očních stínů – náplň Pink Chocolate doplňte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růží na tváře – náplň Sweet Pink a ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči – Brown.

Úchvatná fialová

© Designer: Anna Sui / Imaxtree.com

V módě je nyní i další barva drahokamu, ametystová fialová. A stejně jako barva ametystu se i výraznost odstínů na přehlídkových molech pohybovala od jemné lila až po úchvatně výraznou fialovou připomínající oslnivou barvu jarních krokusů.

Tmavší odstín vypadá úžasně na krajkových a saténových látkách, které jsou letos na jaře trendy. ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očních stínů – náplň Plumberry obsahuje tmavé růžové odstíny a barvy bobulí a společně s ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči – Plumberry budou vkusným a harmonickým doplňkem každého outfitu v barvě fialového ametystu. Jako alternativu lze použít rovněž ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paletu očních stínů – náplň Smoky Eye a ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužku na oči – Graphite Shimmer, které večernímu líčení dodají špetku dramatičnosti a nádech luxusu. Fantasticky doplní šaty ve výraznějších odstínech fialové.

Dokonalým společníkem palet dekorativní kosmetiky Plumberry i Smoky Eye je ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růž na tváře – náplň Peachy Pink.

Jemná zelená

© Designer: Jasper Conran / stardustfashion.com

Další oblíbenou barvou bude na jaře mechově zelená, která odráží postupně se probouzející přírodu. Nalezneme ji na rozmanitých textiliích, od kůže až po jemné krajkové prádlo. Protože ale ve spojení s touto barvou může naše pleť vypadat trošku mdle, je třeba jí dodat zdravý nádech vhodným líčením.

ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očních stínů – náplň Spice Bronze s lichotivými růžovohnědými odstíny vytvoří k chladné mechově zelené hřejivý kontrast. Podobně působí i třpytivá ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růž na tváře – náplň Golden Light. Hloubku a definici svému pohledu dodejte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči a černou řasenkou ARTISTRY.

Jak na to?

© gettyImages/AleksandarNakic

Přinášíme Vám podrobný návod, jak s pomocí ARTISTRY SIGNATURE COLOR Palet očních stínů a Růží na tváře vykouzlit trendy líčení, které krásně doplní Váš jarní outfit:

  1. Naneste podkladový make-up a pudr ARTISTRY ve vhodném odstínu. Vytvoříte tak základ pro líčení dekorativní kosmetikou.

  2. Horní řasy orámujte ARTISTRY SIGNATURE COLOR Dlouhotrvající tužkou na oči. Chcete-li oči více zvýraznit, naneste tužku lehce i podél spodních řas.

  3. Z ARTISTRY SIGNATURE COLOR Palety očních stínů naneste na celé víčko až pod obočí největší a nejsvětlejší ze čtyř odstínů.

  4. Vyberte z palety konturovací odstín, který očím dodá hloubku. Naneste jej do očního záhybu a do vnějšího koutku oka. Můžete jej rovněž aplikovat podél spodních řas, čímž oko zvýrazníte. Jedná se o jemnější alternativu k tužce na oči.

  5. Zvýrazňovací odstín je v paletě nejjasnější. Pro dokonalé zvýraznění jej naneste do středu očního víčka a také těsně pod obočí.

  6. Nejtmavší odstín jemně rozetřete podél horních řas, čímž oko definujete a dodáte svému pohledu smyslnost. Poté na řasy naneste svou oblíbenou řasenku ARTISTRY.

  7. Těsně pod lícní kosti naneste ARTISTRY SIGNATURE COLOR Růž na tváře.

  8. Líčení dokončete jemným odstínem lesku na rty ARTISTRY.

Související obsah

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

Ohlédnutí za krásnými vzpomínkami s ARTISTRY

Krása

více

Jste připraveni na dokonalou pleť?

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím