Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Luxusní revitalizace pro Vaši tvář

ARTISTRY

Nová ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska zanechá Vaši pleť svěží a jemnou již za 20 minut.

Ti z nás, kdo žijí na severní polokouli, se v zimě cítí přemoženi nevlídným počasím a téměř se smíří s tím, že nemohou vypadat tak dobře jako obvykle. Tak to ale není! Stačí jen drobná úprava režimu péče o pleť a budeme moci vyrazit ven s pletí, kterou nám budou všichni závidět. Odpověď jako vždy nabízí výrobky značky ARTISTRY™. Představujeme Vám ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační masku, novinku, která se zařadí mezi Vaše kosmetické oblíbence!

Rozmazlete svou pleť

Zimní období naši pleť velice dehydratuje, což může vést k potížím, jakými jsou tvorba suchých šupinek, zarudnutí a pocit napnutí. Potřebujeme proto intenzivnější péči, která naši pleť rychle revitalizuje a znovu obnoví naše sebevědomí. Značka ARTISTRY právě uvedla na trh řešení, které se při péči o pleť zajisté stane nezbytností nejen pro každou ženu, ale i muže!

Již dříve jsme si vysvětlili, že dehydratací pleti může trpět kdokoli. Nová ARTISTRY HYDRA-VTM Hydratační maska je skvělým řešením pro zimní období. Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY, viděla za svou kariéru celou řadu působivých výrobků. O této novince ale říká: „S maskou, jako je tato, jsem se ještě nikdy nesetkala. Dobře si vzpomínám na chvíli, kdy jsem ji použila poprvé. Bylo to minulý rok v říjnu, když jsem cestovala po Evropě. Za dva týdny jsem navštívila devět měst v sedmi zemích a zúčastnila se 15 akcí. S sebou jsem měla jen jednu masku na vyzkoušení. Po 20 minutách vypadala moje unavená, zestárlá a vystresovaná pleť znovu na 35 let! Nemohla jsem tak fantastickému zlepšení uvěřit. A následující ráno nebyl výsledný efekt o nic horší.“

Maska obsahuje vodu z norských fjordů a exkluzivní liposomy ARTISTRY HYDRA-V, které společně působí v hlubších vrstvách pleti. Zjednodušeně řečeno, tvoří tyto složky základ pro hydrataci žíznivé pleti.

Michelle vysvětluje: „Ve spojení s kyselinou hyaluronovou, účinným zvlhčovadlem, které udrží množství vody rovné až tisícinásobku vlastní hmotnosti, uzamykají tyto složky hydrataci hluboko v pleti a pevně mezi buňkami. Výsledkem je pružná, hydratovaná a mladistvá pleť!“

Použití:
Otevřete obal a vyjměte masku. Položte si ji na tvář síťovinou směrem od Vás a poté síťovinu sejměte. Uvolněte se a 20 minut nechejte pleť vstřebávat zklidňující a hydratující složky. Poté pokračujte dalšími kroky péče o pleť jako obvykle.

Informace o dalších novinkách, včetně výrobků značky ARTISTRY, naleznete v Amagramu Online!

Související obsah

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

ARTISTRY HYDRA-V Kolekce

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím