ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Luxusní revitalizace pro Vaši tvář

ARTISTRY

Nová ARTISTRY HYDRA-V Hydratační maska zanechá Vaši pleť svěží a jemnou již za 20 minut.

Ti z nás, kdo žijí na severní polokouli, se v zimě cítí přemoženi nevlídným počasím a téměř se smíří s tím, že nemohou vypadat tak dobře jako obvykle. Tak to ale není! Stačí jen drobná úprava režimu péče o pleť a budeme moci vyrazit ven s pletí, kterou nám budou všichni závidět. Odpověď jako vždy nabízí výrobky značky ARTISTRY™. Představujeme Vám ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační masku, novinku, která se zařadí mezi Vaše kosmetické oblíbence!

Rozmazlete svou pleť

Zimní období naši pleť velice dehydratuje, což může vést k potížím, jakými jsou tvorba suchých šupinek, zarudnutí a pocit napnutí. Potřebujeme proto intenzivnější péči, která naši pleť rychle revitalizuje a znovu obnoví naše sebevědomí. Značka ARTISTRY právě uvedla na trh řešení, které se při péči o pleť zajisté stane nezbytností nejen pro každou ženu, ale i muže!

Již dříve jsme si vysvětlili, že dehydratací pleti může trpět kdokoli. Nová ARTISTRY HYDRA-VTM Hydratační maska je skvělým řešením pro zimní období. Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY, viděla za svou kariéru celou řadu působivých výrobků. O této novince ale říká: „S maskou, jako je tato, jsem se ještě nikdy nesetkala. Dobře si vzpomínám na chvíli, kdy jsem ji použila poprvé. Bylo to minulý rok v říjnu, když jsem cestovala po Evropě. Za dva týdny jsem navštívila devět měst v sedmi zemích a zúčastnila se 15 akcí. S sebou jsem měla jen jednu masku na vyzkoušení. Po 20 minutách vypadala moje unavená, zestárlá a vystresovaná pleť znovu na 35 let! Nemohla jsem tak fantastickému zlepšení uvěřit. A následující ráno nebyl výsledný efekt o nic horší.“

Maska obsahuje vodu z norských fjordů a exkluzivní liposomy ARTISTRY HYDRA-V, které společně působí v hlubších vrstvách pleti. Zjednodušeně řečeno, tvoří tyto složky základ pro hydrataci žíznivé pleti.

Michelle vysvětluje: „Ve spojení s kyselinou hyaluronovou, účinným zvlhčovadlem, které udrží množství vody rovné až tisícinásobku vlastní hmotnosti, uzamykají tyto složky hydrataci hluboko v pleti a pevně mezi buňkami. Výsledkem je pružná, hydratovaná a mladistvá pleť!“

Použití:
Otevřete obal a vyjměte masku. Položte si ji na tvář síťovinou směrem od Vás a poté síťovinu sejměte. Uvolněte se a 20 minut nechejte pleť vstřebávat zklidňující a hydratující složky. Poté pokračujte dalšími kroky péče o pleť jako obvykle.

Informace o dalších novinkách, včetně výrobků značky ARTISTRY, naleznete v Amagramu Online!

Související obsah

Slavnostní líčení ve třech snadných krocích

ARTISTRY

více

ARTISTRY HYDRA-V Kolekce

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím