Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Dokonalé líčení

ARTISTRY

Míříte za prací nebo za zábavou? Tyto nové výrobky značky ARTISTRY Vás rozhodně nezklamou.

U každého líčení, ať už je svěží na den nebo odvážné a výrazné na večer, je velice důležité, aby vydrželo.

Cesta za dlouhotrvajícím make-upem začíná kvalitní podkladovou bází, a společnost Amway proto s hrdostí představuje novou ARTISTRY EXACT FITTM Podkladovou bázi pod make-up. Jedná se o kombinaci báze, podkladového make-upu a hydratačního přípravku, která snižuje viditelnost pórů, odstraňuje nedostatky a dodá pleti dokonalý základ pro další líčení. BB (Beauty Balm) Podkladová báze pod make-up snižuje viditelnost nedokonalostí, které často zdůrazňují moderní fotoaparáty s vysokým rozlišením a bleskem, takže se jich už nemusíte obávat.

Kvalitní podkladová báze ale nestačí. Je třeba po ní nanést podkladový make-up, jako je např. ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up s ochranným faktorem SPF nebo některý z našich tekutých make-upů. Nakonec je třeba pečlivě nanesené líčení zafixovat vhodným fixačním pudrem. Seznamte se se dvěma novinkami od společnosti Amway!

Chcete-li vytvořit přirozený a jemný vzhled, který rozzáří Vaši pleť, vyzkoušejte ARTISTRY Sypký pudr. Můžete jej používat samostatně nebo na make-up a dodá Vaší pleti nenuceně neodolatelný vzhled, který vydrží, ať už půjdete kamkoli. V balení naleznete rovněž nadýchanou labutěnku pro snadné nanášení.


Pro výraznější a zafixované líčení můžete použít luxusní a hedvábně jemný ARTISTRY EXACT FIT Průsvitný kompaktní pudr, který naneste jako poslední krok. Bude bránit lesku pleti i Váš make-up před rozmazáváním. Snadno s ním své líčení během dne opravíte, aniž by na tváři začal vytvářet „masku“.

ARTISTRY EXACT FIT Průsvitný kompaktní pudr

ARTISTRY EXACT FIT Sypký pudr

ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up

Dokonalý a bezchybný vzhled. Brání lesku pleti, kdykoli a kdekoli.

Nanesete-li jej samostatně, pleť přirozeně rozzáří. Nanesete-li jej na podkladový make-up, prodlouží jeho trvání.

Brání tvorbě mastnoty a lesku pleti, poskytuje dlouhodobé krytí, je vhodný i do teplého a vlhkého prostředí, i pokud jste stále v jednom kole.

Výrobek

Vzhled

Luxusní, hedvábně jemný pudr

Luxusní, hedvábně jemný pudr

Krytí

Průsvitný, matný

Jemný, matný

Střední krytí, které lze zintenzivnit opakovaným nanášením

Barvy

1 průsvitný odstín

2 odstíny: Light a Medium

8 odstínů

Nanášení

Všechny typy pleti včetně citlivé

Bez podkladového make-upu

Na podkladový make-up

Účel

Brání tvorbě mastnoty / lesku pleti

Opravy líčení

Prodlouží trvání podkladového make-upu

Složení a tvrzení

SPF

SPF 20 UVA/UVB PA+++


Seznamte se s těmito výrobky v internetové knihovně společnosti Amway, kde naleznete prezentaci v PowerPointu se spoustou informací. Představte s její pomocí výrobky potenciálním zákazníkům a nadchněte je pro ještě krásnější denní i večerní líčení. Nabízíme vhodný pudr pro každou příležitost!

Související obsah

Řešení pro podporu hydratace

ARTISTRY

více

ARTISTRY HYDRA-V Kolekce

ARTISTRY

více

Loučíme se s beautycycle a vítáme ARTISTRY!

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím