ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Dokonalé líčení

ARTISTRY

Míříte za prací nebo za zábavou? Tyto nové výrobky značky ARTISTRY Vás rozhodně nezklamou.

U každého líčení, ať už je svěží na den nebo odvážné a výrazné na večer, je velice důležité, aby vydrželo.

Cesta za dlouhotrvajícím make-upem začíná kvalitní podkladovou bází, a společnost Amway proto s hrdostí představuje novou ARTISTRY EXACT FITTM Podkladovou bázi pod make-up. Jedná se o kombinaci báze, podkladového make-upu a hydratačního přípravku, která snižuje viditelnost pórů, odstraňuje nedostatky a dodá pleti dokonalý základ pro další líčení. BB (Beauty Balm) Podkladová báze pod make-up snižuje viditelnost nedokonalostí, které často zdůrazňují moderní fotoaparáty s vysokým rozlišením a bleskem, takže se jich už nemusíte obávat.

Kvalitní podkladová báze ale nestačí. Je třeba po ní nanést podkladový make-up, jako je např. ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up s ochranným faktorem SPF nebo některý z našich tekutých make-upů. Nakonec je třeba pečlivě nanesené líčení zafixovat vhodným fixačním pudrem. Seznamte se se dvěma novinkami od společnosti Amway!

Chcete-li vytvořit přirozený a jemný vzhled, který rozzáří Vaši pleť, vyzkoušejte ARTISTRY Sypký pudr. Můžete jej používat samostatně nebo na make-up a dodá Vaší pleti nenuceně neodolatelný vzhled, který vydrží, ať už půjdete kamkoli. V balení naleznete rovněž nadýchanou labutěnku pro snadné nanášení.


Pro výraznější a zafixované líčení můžete použít luxusní a hedvábně jemný ARTISTRY EXACT FIT Průsvitný kompaktní pudr, který naneste jako poslední krok. Bude bránit lesku pleti i Váš make-up před rozmazáváním. Snadno s ním své líčení během dne opravíte, aniž by na tváři začal vytvářet „masku“.

ARTISTRY EXACT FIT Průsvitný kompaktní pudr

ARTISTRY EXACT FIT Sypký pudr

ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up

Dokonalý a bezchybný vzhled. Brání lesku pleti, kdykoli a kdekoli.

Nanesete-li jej samostatně, pleť přirozeně rozzáří. Nanesete-li jej na podkladový make-up, prodlouží jeho trvání.

Brání tvorbě mastnoty a lesku pleti, poskytuje dlouhodobé krytí, je vhodný i do teplého a vlhkého prostředí, i pokud jste stále v jednom kole.

Výrobek

Vzhled

Luxusní, hedvábně jemný pudr

Luxusní, hedvábně jemný pudr

Krytí

Průsvitný, matný

Jemný, matný

Střední krytí, které lze zintenzivnit opakovaným nanášením

Barvy

1 průsvitný odstín

2 odstíny: Light a Medium

8 odstínů

Nanášení

Všechny typy pleti včetně citlivé

Bez podkladového make-upu

Na podkladový make-up

Účel

Brání tvorbě mastnoty / lesku pleti

Opravy líčení

Prodlouží trvání podkladového make-upu

Složení a tvrzení

SPF

SPF 20 UVA/UVB PA+++


Seznamte se s těmito výrobky v internetové knihovně společnosti Amway, kde naleznete prezentaci v PowerPointu se spoustou informací. Představte s její pomocí výrobky potenciálním zákazníkům a nadchněte je pro ještě krásnější denní i večerní líčení. Nabízíme vhodný pudr pro každou příležitost!

Související obsah

Řešení pro podporu hydratace

ARTISTRY

více

ARTISTRY HYDRA-V Kolekce

ARTISTRY

více

Loučíme se s beautycycle a vítáme ARTISTRY!

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím