Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Řešení pro podporu hydratace

ARTISTRY

Výrobkové portfolio ARTISTRY Péče o pleť nabízí výrobky pro všechny typy pleti.

Léto je už za námi, ale přesto je stále důležité pleť důkladně hydratovat. Nezapomínejte, že poškození pleti nezpůsobuje jen slunce, ale také vlivy okolního prostředí, jako například počasí, klimatizace a vytápění. Proto by měli muži i ženy všech věkových kategorií pleť hydratovat každý den, ráno i večer.

Dobrá zpráva je, že máte spoustu možností, jak své pleti znovu dodat zdravý a zářivý vzhled: značka ARTISTRYTM vyvinula širokou řadu zvlhčovačů a hydratačních přípravků, které fungují na několika úrovních.

Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY, podrobněji popisuje jednotlivé typy zvlhčovačů a hydratačních přípravků, které si pro svůj typ pleti můžete vybrat a doporučovat zákazníkům:

Objevte novou dimenzi hydratace pro svou pleť

Suchá pleť postrádá přirozené lipidy nebo oleje. Dehydratace vzniká z nedostatku vody v pleti v důsledku vystavení vnějším vlivům, jako jsou například okolní prostředí a stres. K tomu může dojít u jakéhokoli typu pleti.

Základní řada výrobků péče o pleť ARTISTRY nabízí základní řešení zvlhčení normální až suché a smíšené až mastné pleti. Jejich speciální složení udržuje hladinu zvlhčení pleti, která potřebuje hydratační vzpruhu.

Abychom mohli splnit požadavky na péči o pleť všech našich zákazníků, řada ARTISTRY HYDRA-V™ zahrnuje tři hydratační přípravky pro všechny typy pleti, a to v různých formách příjemných pro pleť. Nalezení dokonalého hydratačního přípravku bude hračkou, protože řada ARTISTRY HYDRA-V nabízí srozumitelný systém značení podle počtu kapek. Čím více kapek, tím více hydratace pleť dostane. Hydratace je jedním z nejdůležitějších kroků na cestě k jemné, hladké a pružné pleti. Tato řada doplňuje přirozenou hydrataci, udržuje hladinu vody v pleti a pomáhá jí zachovat pružnost. Pleť pak září zdravím, životem a přirozenou krásou.


Hydratační přípravky řady ARTISTRY HYDRA-V :

 1. Mastná až smíšená pleť: ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel. Průhledný, lehký gel, který poskytuje dlouhodobou hydrataci a okamžitý pocit osvěžení

 2. Všechny typy pleti: ARTISTRY HYDRA-V Vyživující gel-krém. Krémová, ale lehoučká konzistence pro důkladnou, svěží a dlouhodobou hydrataci už po prvním použití

 3. Suchá pleť: ARTISTRY HYDRA-V Obnovující hydratační krém. Výživný, ale lehký krém zanechává normální až suchou pleť klidnou a hedvábně jemnou.

Mladistvěji vyhlížející pleť

Výrobky řady ARTISTRY YOUTH XTEND™ prodlužují životnost mladých buněk a pomáhají bojovat s předčasným stárnutím pleti. Tato řada obsahuje dvě exkluzivní přísady, které uzamykají vlhkost a zvyšují pružnost pleti: Life Sirt™ (hydrolyzovaný výtažek z listů myrty) a Micro X6 Peptide (šest aminokyselin, které podporují tvorbu kolagenu).


Zvlhčovače ARTISTRY YOUTH XTEND:

1. Emulze pro smíšenou až mastnou pleť 2. Krémy pro normální až suchou pleť

 1. Denní použití: Ochranný krém (normální až suchá pleť) NEBO Ochranná emulze (smíšená až mastná pleť) obsahující výtažek z plodů afrického baobabu: pleti dodá denní dávku vlhkosti, hydratuje ji a brání vzniku jemných vrásek.

 2. Noční použití: Vyživující krém (normální až suchá pleť) NEBO Vyživující emulze (smíšená až mastná pleť): Obnovuje hladinu zvlhčení pleti během spánku.


Pleť na pohled o 15 let mladší

ARTISTRYTM Creme LuXury obsahuje kardiolipin, což je jedna z nejdražších látek, které kdy byly v našich výrobcích péče o pleť použity. Na pohled si všimnete zlepšení pružnosti, hebkosti a také odstranění jemných vrásek.


ARTISTRY Creme LuXury:

 1. Využívá nejnovější objevy z oblasti vědy a technologie a pleti pomáhá vypadat až o 15 let mladší.

 2. Řeší příčiny stárnutí pleti díky jedinečnému čtyřfázovému přístupu CellEffect.

 3. Drahocenný kardiolipin pomáhá posilovat buněčné stěny a uzamyká v nich vlhkost.

Zářivá a sjednocená pleť

Pro všechny tóny pleti je ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Rozjasňující hydratační krém ideálním řešením péče o pleť. Speciální přísady společně napravují hyperpigmentaci a podporují zářivý vzhled. Současně pleť účinně zvlhčují a hydratují.


ARTISTRY IDEAL RADIANCE:

 1. Denní použití: Rychle zvyšuje hladinu hydratace a dodává pleti zářivý vzhled.

 2. Noční použití: Brání dehydrataci a je zárukou svěží pleti po ránu.

 3. Pokročilá 3D technologie pleť vyhlazuje a zvlhčuje tam, kde je třeba.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím