Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

ARTISTRY HYDRA-V Kolekce

ARTISTRY

Představujeme nejnovější přírůstek do řady výrobků péče o pleť ARTISTRY pro dokonalou hydrataci pleti

Skvělé zprávy! Tento měsíc společnost Amway uvede na trh svou nejnovější řadu péče o pleť značky ARTISTRYTM: ARTISTRY HYDRA-VTM. Její prémiové výrobky jsou určeny obzvláště pro dodání a udržení hydratace, aby Vaše pleť byla jemná, svěží a pružná.

Zaměřeno na přirozenou hydrataci

Hydratace hraje při obnovování vitality Vaší pleti zásadní roli. Vědci značky ARTISTRY se snaží potíže spojené s dehydratací vyřešit, a vyvinuli proto směsici složek zajišťující hydrataci i v těch nejhlubších povrchových vrstvách pleti.

Nová řada ARTISTRY Hydra-V:


1) ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pěnový čisticí přípravek
2) ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pleťové tonikum
3) ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum
4) ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel
5) ARTISTRY HYDRA-V Vyživující gel-krém
6) ARTISTRY HYDRA-V Obnovující hydratační krém
7) ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči


8) ARTISTRY HYDRA-V Power Systém pro smíšenou až mastnou pleť


Jak jsme se již dozvěděli, dehydratace může postihnout pleť jakéhokoli typu, dokonce i pleť mastnou . Kolekce ARTISTRY HYDRA-V je proto rozdělena na tři různé Power Systémy: pro smíšenou až mastnou pleť, pro všechny typy pleti a pro suchou pleť.

Každý Power Systém pleť hydratuje na základě pečujícího režimu o třech krocích:

 1. dodá pleti vodu,

 2. udržuje hladinu vody,

 3. uzamkne hydrataci.

Odborné znalosti v praxi


Michelle D'Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY

Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY, doporučuje používat čisticí přípravek v množství asi o velikosti mince. U všech ostatních výrobků naneste tenkou vrstvu na celou tvář, krk a dekolt.
Minulý měsíc Michelle vysvětlila rozdíl mezi suchou a dehydrovanou pletí . Nyní jsme jí položili několik dalších otázek ohledně správné péče o pleť:


Proč je třeba nanášet výrobky ARTISTRY HYDRA-V i na krk a dekolt?

„Krk a dekolt jsou součástí naší tváře. Jejich pleť je jemná a vystavená stejným vnějším vlivům. Veškeré přípravky, které nanášíte na tvář, byste měli nanášet rovněž na krk a dekolt.“


9) ARTISTRY HYDRA-V Power Systém pro všechny typy pleti


Jak se pleť mění vlivem stárnutí?

„Snižuje se rychlost obnovy buněk, jejich energie, přirozené množství lipidů a tuků. Snižují se rovněž zásoby kolagenu a elastinu. To vše má za následek nedostatečnou hydrataci, nižší pevnost, plnost a ztrátu mladistvých buněk na povrchu pleti, což vede k výskytu jemných i hlubších vrásek.“


Proč je důležité se o pleť starat i v mládí?

„Je snadnější pečovat o něco, co máte, když to máte, než se to snažit později napravit. Čím dříve se začnete o mladistvou pleť starat, tím déle si zachová své přednosti.“10) ARTISTRY HYDRA-V Power Systém pro suchou pleť


Chcete se o používání a prodeji kolekce ARTISTRY HYDRA-V zákaznicím dozvědět více? Přečtěte si informace o školení Amway Academy zaměřeném na řadu výrobků ARTISTRY HYDRA-V .

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p
 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím