Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Uchovejte si mladistvou pleť

ARTISTRY

Chraňte v létě svou pleť před škodlivými vlivy ve městě i na pláži.

Léto s sebou přináší spoustu zábavy na slunci, jehož účinky ale nejsou vždy pozitivní, což platí obzvláště pro naši pleť. Letní sezóna může být k pleti velice nevlídná, a proto je důležité ji chránit a hydratovat. Michelle d’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRYTM, přichází s několika důležitými radami, jak zachovat pleť neodolatelně zářivou.

Vytvoření ochranné bariéry

Z horkého a vlhkého počasí, které panuje venku, se každou chvíli přesouváme do chladných klimatizovaných prostor. Michelle ale varuje, že tato drastická změna teploty a prostředí, která se odehraje během pouhých pár minut, může pleť negativně ovlivnit.

„Dostatečná hydratace je tedy zcela zásadní k zachování krásy pleti,“ dodává. „Správná hydratace vytváří na pleti potřebnou ochrannou bariéru, která uzamyká vlhkost v jejích hlubších vrstvách.“

Řada péče o pleť ARTISTRYTM essentials je plná rostlinných složek z organických farem NUTRILITETM. Byla vytvořena jako vyvážené řešení vhodné pro všechny typy pleti a je určena obzvláště pro mladé ženy a každodenní péči o jejich pleť. Michelle doporučuje s vhodným režimem péče o pleť začít již v mladém věku, aby pleť zůstala déle mladistvá.

Zdůrazňuje, že: „Dokonce i v pouhých osmnácti letech zajistí správná péče pleti ochranu před poškozením způsobeným prostředím a pomůže minimalizovat známky předčasného stárnutí.“

1. ARTISTRY essentials Hydratační systém - cestovní balení 2. ARTISTRY essentials Systém pro rovnováhu pleti - cestovní balení

Vyživujte a rozmazlujte svou pleť

Pro vášnivé cestovatelky představuje cestovní balení ARTISTRY essentials systémů dokonalé řešení, s jehož pomocí uchovají pleť hydratovanou a zářivou ve všech navštívených destinacích. V cestovním a běžném balení je k dispozici Hydratační systém (1), který se soustředí na hydrataci suché pleti, a Systém pro rovnováhu pleti (2), jehož cílem je absorbovat kožní maz a zajistit mastné pleti rovnováhu.

Tyto výrobky značky ARTISTRY obsahují speciální složky, např. rostlinu chia a zelené třešně acerola, které pleť vyživí a dodají jí rovnováhu. Indické fíky zase všem typům pleti poskytnou esenciální hydrataci a černý bambus zklidňuje zarudnutí a podráždění.

1. ARTISTRY essentials Hydratační pleťové mléko SPF 15 (normální až suchá pleť) 2. ARTISTRY essentials Pleťové mléko na rovnováhu pleti SPF 15 (smíšená až mastná pleť) 3. ARTISTRY essentials Zklidňující krém 4. ARTISTRY essentials Intenzivní hydratační maska 5. ARTISTRY Víceúčelový krém SPF 30


Obě kolekce obsahují přípravek na čištění pleti, pleťové tonikum a mléko s SPF 15 v cestovní velikosti, takže si je můžete vzít dokonce i na palubu letadla! Přípravek na čištění pleti efektivně odstraní make-up a nečistoty. Tonikum zase pleti dodá energii a jemnost a zlepší účinnost hydratačního krému. Vše završuje pleťové mléko s SPF 15, které pleť hydratuje na 4–6 hodin. Dalším hydratačním výrobkem, který lze použít po vyčištění a tonizaci pleti, je ARTISTRY essentials Zklidňující krém, který uklidňuje namáhanou nebo podrážděnou pleť.

Chcete-li svou pleť ještě více rozmazlit, použijte ARTISTRY essentials Intenzivní hydratační masku. Pomáhá obnovovat přirozenou hydratační bariéru pleti a stimuluje chladivý pocit.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím