Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Profesionální líčení

ARTISTRY

Vykouzlete dokonalé líčení s pomocí rad od nejlepších maskérů.

Výběr vhodné dekorativní kosmetiky může být velkou výzvou i pro ty nejzkušenější maskéry. Každý jsme totiž jiný a při volbě technik, barev a nástrojů hraje jedinečnost každého člověka zásadní roli. Abychom Vám na Vaší cestě pomohli, uvádíme níže vybrané odborné rady maskéra ARTISTRYTM. Zjistíte, na co si dát při výběru vhodného líčení pozor. Náš stručný průvodce Vám pomůže najít dokonalé líčení, bez ohledu na náladu či příležitost!

Tváře

Růž na tváře zdůrazní lícní kosti a podtrhne tvar tváře. Při nanášení je však nutno dbát na tvar obličeje. Je-li Vaše tvář:

  1. 1) Podlouhlá: Prsty nahmatejte své lícní kosti a požadovaný odstín naneste štětcem přímo na ně. Poté barvu rozetřete směrem ke spánkům. Úzké tváři tak přidáte šířku a vyvážíte délku.

  2. 2) Kulatý: Zatáhněte tváře a růž naneste šikmo těsně pod lícní kosti. Rozetřete ji směrem ke spánkům, díky čemuž bude Vaše tvář vypadat užší.

  3. 3) Čtvercová: Výraznou bradu zjemněte nanesením růže rovně. Začněte těsně u boků nosu a rozetřete směrem k uším.

  4. 4) Oválná: Růž naneste přímo na lícní kosti a poté ji rozetřete štětcem. Dosáhnete tak maximálního zvýraznění.

  5. 5) Srdcovitá: Špičatou bradu zjemněte nanesením růže do vnější části lícních kostí. Začněte u ucha a linii zakončete těsně pod vnějším koutkem oka.


Svůdné oči

Chcete-li opravdu ohromit, vyberte odstín, který bude kontrastovat s barvou Vašich očí:

  1. 1) Modré: Chladné modré oči nejlépe doplní teplé nebo zlatavé tóny. Vyzkoušejte např. ARTISTRY Oční stíny – náhradní náplň – Silk.

  2. 2) Zelené: Inspirujte se Wimbledonem! Purpurové odstíny se žlutými podtóny vypadají se zelenou naprosto úchvatně. Vyzkoušejte ARTISTRY Oční stíny – náhradní náplň – Eclipse.

  3. 3) Hnědé:Ke hnědým očím se hodí téměř jakákoli barva. Chcete-li ale dosáhnout opravdu dramatického efektu, vyzkoušejte námořnickou modř, např. ARTISTRY Oční stíny – náhradní náplň – Capri.


Rozkošné rty

Vyberte si odstín, který patří do stejné „rodiny“ jako přirozená barva Vašich rtů. Vždy ale musíte dbát na to, aby líčení očí a rtů zůstávalo v rovnováze. Dramatické líčení očí spojte s jemným líčením rtů a naopak. V úvahu vezměte rovněž tvar svých rtů. Máte-li:

  1. 1) Plné rty: Můžete vyzkoušet světlé, tmavé, matné či třpytivé odstíny. Dramatického líčení dosáhnete např. s pomocí ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnkou v odstínu Daring Red.

  2. 2) Úzké rty: K úzkým rtům se nejlépe hodí světlé až středně tmavé odstíny. Vaším nejlepším přítelem jsou rovněž lesky na rty! Toužíte-li po plnějších rtech, zkuste nanést ARTISTRY Lesk na rty - Raspberry Sparkle doprostřed horního i spodního rtu.Dokonalé líčení na míru

S troškou praxe se Vám s pomocí těchto triků brzy podaří vykouzlit dokonalé profesionální líčení. Nechejte se inspirovat našimi maskéry značky ARTISTRY a vyzkoušejte vybrané exkluzivní výrobky ARTISTRY, které Vám pomohou na Vaší cestě k dokonalému líčení na míru.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím