ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Obnova pleti po zimním období

ARTISTRY

Po dlouhých zimních měsících svou pleť rozmazlete s pomocí revitalizačních kúr od ARTISTRY.

Chlad, vítr, pronikavé změny teplot a suché teplo doma a v práci jsou faktory, kvůli kterým se naše pleť v zimě mění. Toto období se ale pomalu chýlí ke konci, takže bychom svou pleť měli opravit a zbavit ji zimního strádání.

Revitalizovat pleť Vám pomohou následující jednoduché pečující kroky, které nejlépe zajistí kolekce ARTISTRYTM.

Řešení pro každý typ pleti

Každodenní hydratace je nezbytně nutná ve dne i v noci. Vybírat můžete ze dvou pokročilých kolekcí péče o pleť značky ARTISTRY, z nichž každá se soustředí na jiné potřeby pleti.

Pokud Vás trápí zejména jemné či hlubší vrásky, zvolte řadu ARTISTRY YOUTH XTEND TM, která Vaši pleť přeprogramuje a oddálí známky stárnutí. ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém (pro suchou až normální pleť) a emulze (pro normální až mastnou pleť) jsou určeny k dennímu použití a chrání pleť před UV zářením a volnými radikály v prostředí. ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující krém a Vyživující emulze jsou určeny k výživě pleti a jejímu zásobování přes noc, kdy tělo odpočívá. Hydratační krémy ARTISTRY YOUTH XTEND tedy nebojují pouze proti stárnutí, ale poskytnou pleti rovněž účinnou hydrataci po celý den i noc.

Trápí-li Vaši pleť zejména nejednotný tón a pigmentace, sáhněte po výrobcích řady ARTISTRY IDEAL RADIANCETM. Viditelně jasnější pleti dosáhnete nanesením vysoce koncentrované ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence a poté bohatého a intenzivního ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujícího hydratačního krému (na den i na noc), jehož úkolem je obnovovat přirozenou hydratační bariéru pleti. Pleť je díky němu zářivější, její tón rovnoměrnější a sníží se také její vysušování během noci.

Trvalá pomoc

Potřebujete-li ještě intenzivnější hydrataci, vyzkoušejte následující tři výrobky řady ARTISTRY essentials. ARTISTRY essentials Hydratační přípravek Plus je hydratační olej, jehož několik málo kapek stačí k dlouhodobé intenzivní hydrataci pleti. Naneste výrobek na pleť a zafixujte jej aplikací hydratačního krému. ARTISTRY essentials Zklidňující krém hydratuje během drsné zimy přecitlivělou pleť.

Na závěr dne si vychutnejte neopakovatelné potěšení z nanesení ARTISTRY essentials Intenzivní hydratační masky, jejíž blahodárné účinky se vyrovnají profesionálním obličejovým maskám, a to v pohodlí Vašeho domova.

V konečné fázi hydratace se zaměřte na hebké a hydratované rty, pomůže Vám ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Průsvitná rtěnka - Clear Balm.

Rozmazlete svou pleť těmito výrobky. V zimě se bez nich neobejdete!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím