Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Obnova pleti po zimním období

ARTISTRY

Po dlouhých zimních měsících svou pleť rozmazlete s pomocí revitalizačních kúr od ARTISTRY.

Chlad, vítr, pronikavé změny teplot a suché teplo doma a v práci jsou faktory, kvůli kterým se naše pleť v zimě mění. Toto období se ale pomalu chýlí ke konci, takže bychom svou pleť měli opravit a zbavit ji zimního strádání.

Revitalizovat pleť Vám pomohou následující jednoduché pečující kroky, které nejlépe zajistí kolekce ARTISTRYTM.

Řešení pro každý typ pleti

Každodenní hydratace je nezbytně nutná ve dne i v noci. Vybírat můžete ze dvou pokročilých kolekcí péče o pleť značky ARTISTRY, z nichž každá se soustředí na jiné potřeby pleti.

Pokud Vás trápí zejména jemné či hlubší vrásky, zvolte řadu ARTISTRY YOUTH XTEND TM, která Vaši pleť přeprogramuje a oddálí známky stárnutí. ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém (pro suchou až normální pleť) a emulze (pro normální až mastnou pleť) jsou určeny k dennímu použití a chrání pleť před UV zářením a volnými radikály v prostředí. ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující krém a Vyživující emulze jsou určeny k výživě pleti a jejímu zásobování přes noc, kdy tělo odpočívá. Hydratační krémy ARTISTRY YOUTH XTEND tedy nebojují pouze proti stárnutí, ale poskytnou pleti rovněž účinnou hydrataci po celý den i noc.

Trápí-li Vaši pleť zejména nejednotný tón a pigmentace, sáhněte po výrobcích řady ARTISTRY IDEAL RADIANCETM. Viditelně jasnější pleti dosáhnete nanesením vysoce koncentrované ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence a poté bohatého a intenzivního ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujícího hydratačního krému (na den i na noc), jehož úkolem je obnovovat přirozenou hydratační bariéru pleti. Pleť je díky němu zářivější, její tón rovnoměrnější a sníží se také její vysušování během noci.

Trvalá pomoc

Potřebujete-li ještě intenzivnější hydrataci, vyzkoušejte následující tři výrobky řady ARTISTRY essentials. ARTISTRY essentials Hydratační přípravek Plus je hydratační olej, jehož několik málo kapek stačí k dlouhodobé intenzivní hydrataci pleti. Naneste výrobek na pleť a zafixujte jej aplikací hydratačního krému. ARTISTRY essentials Zklidňující krém hydratuje během drsné zimy přecitlivělou pleť.

Na závěr dne si vychutnejte neopakovatelné potěšení z nanesení ARTISTRY essentials Intenzivní hydratační masky, jejíž blahodárné účinky se vyrovnají profesionálním obličejovým maskám, a to v pohodlí Vašeho domova.

V konečné fázi hydratace se zaměřte na hebké a hydratované rty, pomůže Vám ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Průsvitná rtěnka - Clear Balm.

Rozmazlete svou pleť těmito výrobky. V zimě se bez nich neobejdete!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím