Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vsaďte na modrou

ARTISTRY

Limitovaná kolekce dekorativní kosmetiky ARTISTRYTM Indigo Skies se inspirovala jarem a modrou oblohou.

Jaro konečně klepe na dveře a společně s ním přichází období, kdy svou krásu podtrhneme fantastickými novými kosmetickými trendy.

Zimní mračna se začínají protrhávat a pomalu se objevuje nádherná obloha. Přichází tedy ideální čas nechat se inspirovat novými trendy. Toužíte-li po elegantním líčení plném energie, sáhněte letos na jaře po modrých odstínech.

Dotkněte se oblohy

Limitovaná kolekce ARTISTRY Indigo Skies nabízí modré a růžové odstíny, které Vašemu líčení dodají na koketnosti, a Vy se tak budete cítit ještě svůdnější a přitažlivější.

Jemný modrý odstín je neodolatelný sám o sobě, můžete jej ale podtrhnout spojením s metalickou růžovou, která mu dodá saténově lesklý nádech. Váš pohled bude ještě intenzivnější, pokud nanesete rovněž ARTISTRY Oční stíny v tužce Trio a ARTISTRY SIGNATURE EYES Řasenku pro zvětšení objemu - Indigo, která stíny skvěle doplňuje.

Jarní pokušení

Celé líčení ještě vylepšíte rtěnkou v některém ze svůdných odstínů Sandstone, Pink Quartz či Coral Sunshine, které byly inspirovány přírodou. Tvůrci dekorativní kosmetiky ARTISTRY od společnosti Amway doporučují tyto odstíny právě pro jarní období. Nestárnoucí alternativou je ARTISTRY Lesk na rty - Precious Pink, který rtům dodá plnost a narůžovělý nádech.

A pokud jste si již tyto jarní kosmetické výrobky značky ARTISTRYTM zakoupili, nechte si poradit od odborníka! Ve druhém vydání tištěného časopisu Amagram zjistíte, jak dokonalé jarní líčení vykouzlí maskér společnosti Amway, Rick DiCecca.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím