Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Hvězdná krása od značky ARTISTRY

ARTISTRY

Teresa Palmer a značka ARTISTRY se s velkým úspěchem zúčastnily slavnostního zahájení filmového festivalu Busan International Film Festival.

Neoddělitelnou součástí filmových premiér a mezinárodních filmových festivalů jsou zástupy novinářů, záblesky fotoaparátů a pózování na červeném koberci. Když Teresa Palmer vstoupila v říjnu 2014 během slavnostního zahájení filmového festivalu Busan International Film Festival v Jižní Koreji na červený koberec, vypadala díky značce ARTISTRYTM naprosto neodolatelně.

Nezapomenutelná noc

Úžasné pokladové přípravky značky ARTISTRY samozřejmě nejsou určeny jen pro hvězdy. Vyzkoušejte své vlastní kombinace make-upu a dekorativní kosmetiky a oslava svatého Valentýna se může proměnit v nezapomenutelnou noc.

Teresin maskér, Rick DiCecca, použil jako základ pro její hvězdné líčení ARTISTRY YOUTH XTENDTM Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up. V kombinaci s ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrovaným sérem se Teresina pleť viditelně rozzářila. „Podkladový make-up jsem aplikoval s pomocí velkého štětce na pudr,“ vysvětluje Rick. „Od středu tváře jsem jej nanesl kruhovými pohyby po celém Teresině obličeji.“

„Poté jsem tmavší odstín toho samého podkladového make-upu štětcem nanesl pod Teresiny lícní kosti, a jemně je tak zvýraznil. Líčení jsem nakonec na celé tváři zafixoval lehkou vrstvou ARTISTRY EXACT FITTM Podkladového make-upu v odstínu Ochre.“

Geniální a odvážné nápady

Teresiny tváře zvýraznila a dodala jim barvu ARTISTRY Růž na tváře v odstínu Sun Kissed a její oči ozdobily ARTISTRY Oční stíny v odstínech Silk, Drift a Charm.

„K linii horních řas jsem nanesl ARTISTRY Tužku na oči v odstínu Ebony a s pomocí houbičky ji rozetřel mezi řasy. Poté jsem použil odstín Shimmer Black a ve vnějších koutcích očí linku mírně zvedl tak, aby připomínala křídla. Podél linie spodních řas jsem nanesl odstín Bronze a houbičkou jej rozetřel mezi řasy. Pak jsem aplikoval jednu vrstvu ARTISTRY SIGNATURE EYES Výrazně prodlužující řasenky v odstínu Black a ihned poté na horní řasy přidal druhou vrstvu s pomocí ARTISTRY SIGNATURE EYES Řasenky pro zvětšení objemu v odstínu Black.“

Teresiny rty nakonec maskéři ozdobili ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Rtěnkou v odstínu Daring Red, která celému líčení dodala perfektní slavnostní vzhled.

Při oslavách svatého Valentýna na Vás možná nebudou blýskat fotoaparáty fotografů, pokud ale správně zkombinujete úžasné výrobky značky ARTISTRY, určitě na sebe strhnete veškerou pozornost.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím