Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Perfektní pleť i o svátcích

ARTISTRY

Jak správně používat ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum.

S blížícími se svátky určitě chcete, aby Vaše pleť vypadala co nejlépe! Dnes se proto zaměříme na ARTISTRY INTENSIVE SKINCARETM Vyhlazující sérum.1) ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo, 2) ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum, 3) ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum bylo vyvinuto s cílem minimalizovat velikost pórů a viditelnost nedokonalostí pleti tak, aby byl její povrch hladší a jasnější. Zaměřuje se na vlivy, které přispívají k nejednotnému tónu pleti, a obsahuje složky, které uvolňují póry, zvyšují obnovu buněk, minimalizují nadměrnou tvorbu kožního mazu a posilují pleť v okolí pórů.

Jak a kdy je tedy vhodné výrobek používat? Nejdůležitější je si pamatovat, že výrobek je součástí řady ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE, což znamená, že nespadá do každodenní péče o pleť. Používá se jen po krátkou dobu, kdy své pleti potřebujete dopřát opravdu intenzivní ošetření.

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum doporučuji nanášet dvakrát denně namísto ošetřujícího výrobku vždy po čištění a tonizaci. Pleť očistěte, tonizujte, naneste Vyhlazující sérum a hydratujte … opravdu je to tak jednoduché!

Co když ale používáte ošetřující sérum, jako je ARTISTRY YOUTH XTENDTM Koncentrované sérum, nebo výrobky řady ARTISTRY IDEAL RADIANCETM? Můžete je používat také! Který ale nanést jako první? Pravidlo je následující: postupujte od nejřidšího po nejhustší! Nejdříve tedy naneste ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum a ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esenci a poté Vyhlazující sérum.*

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud Vyhlazující sérum použijete společně s ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícím peelingem – Vyhlazující sérum nanášejte ráno a Obnovující peeling na noc. Výsledky budou úžasné!**

DNY S POUŽITÍM PEELINGUDNY BEZ POUŽITÍ PEELINGU
ČIŠTĚNÍ čisticí přípravekčisticí přípravek
TONIZACE pleťová vodapleťová voda
OŠETŘENÍ Ráno: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum 
Večer: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling*Ráno a večer: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum
HYDRATACE Ráno: oční krém, hydratační krém, ochrana před slunečním zářením 
Večer: oční krém, hydratační krémRáno: oční krém, hydratační krém, ochrana před slunečním zářením Večer: oční krém, hydratační krém


* ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazující sérum nepoužívejte společně s jinými peelingovými přípravky.
** Po jediném dni používání ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícího séra ráno a Obnovujícího peelingu na noc zaznamenalo zlepšení 94 % účastnic průzkumu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím