Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Efektivní kombinace výrobků

ARTISTRY

Oslavte svou krásu spojením toho nejlepšího, co značka ARTISTRY™ nabízí.

Je obtížné uvěřit, že od představení výrobků pro mladistvější pleť uplynul již celý rok.

Právě před rokem jsme totiž uvedli na trh řadu výrobků ARTISTRY YOUTH XTEND™, která zahájila transformaci celé kolekce péče o pleť ARTISTRY. Nikdy dřív jsem se nesetkala s výrobky péče o pleť, které by využívaly tak technologicky pokročilé složky a měly tak úžasné výsledky. S jejich pomocí je má pleť nyní krásnější než kdykoli předtím – a to jsem v této oblasti odbornicí!

ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém představuje dokonalou kombinaci koncentrovaných výrobků zajišťujících maximální výsledky. ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum je jedinečný, koncentrovaný a vysoce účinný výrobek, který lze zařadit do jakéhokoli režimu péče o pleť a který pleti zajistí mladistvější vzhled.

Péče o pleť pro všechny

S ARTISTRY YOUTH XTEND nešlápnete vedle – výrobky jsou vhodné pro ženy i muže jakéhokoli věku a pro všechny typy pleti. Začněte je používat již nyní a Vaše pleť zůstane déle krásná a mladistvá!

Výrobky ARTISTRY YOUTH XTEND se staly nedílnou součástí mého vlastního režimu péče o pleť. Vysvětlím Vám, jak je používám. Mým základním očním krémem se stal ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém. Je ideální pro mladou pleť, ale úžasný vliv má i na pleť o něco více „sofistikovanou“! Pro osvěžení na cestách u sebe v malé lahvičce s rozprašovačem nosím ARTISTRY YOUTH XTEND Ochrannou emulzi a během dne ji na pleť několikrát nanesu – bez obav i na make-up. Tento jemný sprej mou pleť okamžitě revitalizuje. Prozradím Vám i své tajemství – po dobu šesti týdnů nechám dvakrát týdně osm minut působit ARTISTRY INTENSIVE SKINCARETM Obnovující peeling a poté nanesu ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum a Vyživující krém či Vyživující emulzi.

Křížový prodej kosmetických výrobků

Toto tajemství prozradím s radostí – výrobky řady ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE o pleť lze snadno přidat k výrobkům ARTISTRY YOUTH XTEND, a získat tak pevnou, hladkou a mladistvou pleť s méně viditelnými póry. Nezapomeňte tuto skvělou zprávu předat i zákaznicím!

Výrobky zkuste zkombinovat následovně:

  1. Nejdříve pleť vyčistěte ARTISTRY YOUTH XTEND Bohatou čisticí pěnou.

  2. Poté pleť zjemněte ARTISTRY YOUTH XTEND Zjemňující emulzí.

  3. Oči ošetřete ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživujícím očním krémem.


  4. Viditelnost pórů snižte s pomocí ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícího séra.

  5. Rozmazlete pleť ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrovaným sérem.

  6. Dodejte pleti hydrataci s pomocí ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující emulze.

  7. Péči zakončete dokonalým ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňujícím a vyhlazujícím podkladovým make-upem.

Fantastická spolupráce

Výrobky řad ARTISTRY YOUTH XTEND a ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE o pleť jsou při zajišťování hladké pleti ideálními partnery. Zkuste spojit ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum s novým ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícím sérem (viz výše). Jejich kombinace bude mít na Vaši pleť úžasné účinky. Vyhlazující sérum totiž zjemní a vyhladí povrch pleti a výrobky ARTISTRY YOUTH XTEND působí hlouběji. Výsledek tak bude ještě fantastičtější a pleť ještě mladistvější. Vyhlazující sérum je mé komplexní řešení pro hebkou a jemnou texturu pleti s minimálními póry. Společně s ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrovaným sérem je lze zařadit do jakéhokoli režimu péče o pleť a jsou vhodné pro všechny typy pleti – a výsledky jsou neuvěřitelné!


–Michelle D’Allaird

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím