Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Neodolatelná po celý den

ARTISTRY

Od úsvitu do soumraku – ARTISTRY EXACT FIT Podkladové make-upy nesmí ve Vaší kosmetické taštičce chybět!

Představte si, jak úžasné by bylo mít dokonalou a bezchybnou pleť od rána až do noci – bez ohledu na únavu, deštivé počasí nebo dřinu v posilovně. Nemožné? Nyní již ne. Představujeme Vám nový ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up značky ARTISTRYTM, bez kterého se neobejdete.

Make-up, který změní Váš život

ARTISTRY EXACT FIT je pokročilý pudrový podkladový make-up, který podtrhne Vaši přirozenou krásu, bude lichotit odstínu Vaší pleti a splyne s ní tak dokonale, že nikdo nepozná, že nosíte make-up. A navíc vydrží po celý den!

Jak je možné, že ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up vydrží tak dlouho? Odpověď je ve složení – směsice vzácných minerálních látek z Amazonie totiž snižuje tvorbu mazu, brání lesku pleti a zajišťuje jí sametovou hebkost. Ochranný faktor SPF 20 ji navíc chrání před slunečním zářením. Make-up dokonale splyne s Vaší pletí a nejenže nezakrývá její přirozené tóny, ale kombinace jemných tahitských perel a optických částeček podtrhne jejich jedinečnost. Make-up je vhodný pro všechny typy pleti – dokonce i pro pleť citlivou.

Okamžitá dokonalost

„ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up zajistí Vaší pleti okamžitou dokonalost až středně silným krytím, kterého lze dosáhnout opakovaným nanášením. Každý tedy uvidí Vaši pleť, ne make-up!“ zdůrazňuje Rick DiCecca, globální maskér značky ARTISTRY. Osm odstínů make-upu odpovídá široké škále odstínů pleti žen z celého světa. Rozdělení do kategorií podle „odstínu“ a „tónu“ Vám nalezení Vašeho ideálního make-upu velice usnadní. (Na internetových stránkách společnosti Amway si prostudujte ARTISTRY SIGNATURE Shade Finder a zvolte si odstín, který bude Vaší pleti odpovídat nejlépe!)

„Složení ARTISTRY EXACT FIT Podkladového make-upu je dokonale vyvážené a napodobuje vzhled pleti. Výsledkem je tedy stále Vaše pleť – jen o něco krásnější,“ vysvětluje Rick. „Po nanesení tohoto ideálního make-upu můžete začít s dekorativním líčením.“

Luxusní balení

ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up je uschován ve třpytivém zlatém kompaktním pouzdře s dvoustranným aplikátorem – jednu stranu tvoří klasická houbička, druhá strana je hebká a „sametová“ – Vaše líčení tedy bude vždy dokonalé.

Sada ARTISTRY EXACT FIT Podkladového make-upu, kompaktního pouzdra a aplikátoru

Využijte perfektní kosmetický balíček – nové ARTISTRY EXACT FIT Kompaktní pouzdro, ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up a aplikátor získáte s 10% cenovým zvýhodněním oproti běžné ceně jednotlivých výrobků. Za tuto jedinečnou sadu získáte také plnou hodnotu B.h./O.o.*!


Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím