ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Neodolatelná po celý den

ARTISTRY

Od úsvitu do soumraku – ARTISTRY EXACT FIT Podkladové make-upy nesmí ve Vaší kosmetické taštičce chybět!

Představte si, jak úžasné by bylo mít dokonalou a bezchybnou pleť od rána až do noci – bez ohledu na únavu, deštivé počasí nebo dřinu v posilovně. Nemožné? Nyní již ne. Představujeme Vám nový ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up značky ARTISTRYTM, bez kterého se neobejdete.

Make-up, který změní Váš život

ARTISTRY EXACT FIT je pokročilý pudrový podkladový make-up, který podtrhne Vaši přirozenou krásu, bude lichotit odstínu Vaší pleti a splyne s ní tak dokonale, že nikdo nepozná, že nosíte make-up. A navíc vydrží po celý den!

Jak je možné, že ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up vydrží tak dlouho? Odpověď je ve složení – směsice vzácných minerálních látek z Amazonie totiž snižuje tvorbu mazu, brání lesku pleti a zajišťuje jí sametovou hebkost. Ochranný faktor SPF 20 ji navíc chrání před slunečním zářením. Make-up dokonale splyne s Vaší pletí a nejenže nezakrývá její přirozené tóny, ale kombinace jemných tahitských perel a optických částeček podtrhne jejich jedinečnost. Make-up je vhodný pro všechny typy pleti – dokonce i pro pleť citlivou.

Okamžitá dokonalost

„ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up zajistí Vaší pleti okamžitou dokonalost až středně silným krytím, kterého lze dosáhnout opakovaným nanášením. Každý tedy uvidí Vaši pleť, ne make-up!“ zdůrazňuje Rick DiCecca, globální maskér značky ARTISTRY. Osm odstínů make-upu odpovídá široké škále odstínů pleti žen z celého světa. Rozdělení do kategorií podle „odstínu“ a „tónu“ Vám nalezení Vašeho ideálního make-upu velice usnadní. (Na internetových stránkách společnosti Amway si prostudujte ARTISTRY SIGNATURE Shade Finder a zvolte si odstín, který bude Vaší pleti odpovídat nejlépe!)

„Složení ARTISTRY EXACT FIT Podkladového make-upu je dokonale vyvážené a napodobuje vzhled pleti. Výsledkem je tedy stále Vaše pleť – jen o něco krásnější,“ vysvětluje Rick. „Po nanesení tohoto ideálního make-upu můžete začít s dekorativním líčením.“

Luxusní balení

ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up je uschován ve třpytivém zlatém kompaktním pouzdře s dvoustranným aplikátorem – jednu stranu tvoří klasická houbička, druhá strana je hebká a „sametová“ – Vaše líčení tedy bude vždy dokonalé.

Sada ARTISTRY EXACT FIT Podkladového make-upu, kompaktního pouzdra a aplikátoru

Využijte perfektní kosmetický balíček – nové ARTISTRY EXACT FIT Kompaktní pouzdro, ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up a aplikátor získáte s 10% cenovým zvýhodněním oproti běžné ceně jednotlivých výrobků. Za tuto jedinečnou sadu získáte také plnou hodnotu B.h./O.o.*!


Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím