Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Péče o pleť podle principů Clean Beauty

Krása

Výrobky Artistry Skin Nutrition™ byly vytvořeny v souladu s hodnotami Clean Beauty

Ať už se v životě potýkáte s čímkoli, jednat udržitelně a eticky vyžaduje o trochu (či mnohem) více přemýšlení a úsilí. Od každodenního dojíždění přes systém domácí recyklace až po oblečení, nábytek a potraviny, které kupujete – existuje mnoho způsobů, jak se k životnímu prostředí chovat ohleduplně.

Pečovat o pleť je naštěstí jedním z těch jednodušších úkolů, a to zejména díky Artistry Skin Nutrition . Tato řada výrobků byla vyvinuta podle filozofie Clean Beauty výrobků značky Artistry. Ať už svou pleť chcete hydratovat, chránit nebo čistit, řada Artistry Skin Nutrition™ Vám to umožňuje ekologickým a etickým způsobem, takže Vaše pleť může být stejně čistá jako Vaše svědomí.

Co obnáší filozofie Clean Beauty?

Tato filozofie je, stručně řečeno, postup vývoje pleťových a kosmetických výrobků, které jsou přínosné nejen pro Vás, ale i pro svět kolem Vás – naši planetu a všechny její obyvatele, velké i malé.

Závazek dodržovat určité zásady znamená být vybíravý, pokud jde o metody a složky výrobků. Jestliže něco následující kritéria nesplňuje, pak je to pro filozofii Artistry™ Clean Beauty nepřijatelné.


Artistry™ Clean Beauty


Udržitelné zemědělství

Aby složky* výrobků péče o pleť Artistry™ prošly schválením z hlediska filozofie Clean Beauty, musí splnit několik kritérií. Prvním kritériem je, aby byly pěstovány v souladu s udržitelnými postupy, které jsou šetrné k půdě i okolním komunitám.

Farmy Nutrilite™ i partnerské farmy s certifikací NutriCert™ za tímto účelem pěstují určité rostliny, které jsou zdrojem složek inspirovaných přírodou. Tak byl například vyvinut komplex Prevent Complex na podporu obranného systému pleti s využitím třešně acerola, sedmikrásky chudobky a výtažku z ostružin pěstovaných podle standardů Nutrilite™.


Dohledatelnost a důvěryhodnost

Spoléhání se na udržitelné zemědělské postupy je skvělé, ale mezi bodem pěstování složek a okamžikem, kdy se dotknou naší pleti, je ještě dlouhý proces. Dohledatelnost Artistry™ je závazek poskytovat důkazy ohledně způsobů výroby a nabízet transparentnost počínaje vědeckými přínosy složek a konče výsledky testů. Clean Beauty znamená důvěřovat kvalitě výrobků péče o pleť.


Ohled na zvířata

Výrobky péče o pleť je třeba testovat. Ať už to jsou testy čistoty, nebo testy bezpečnosti a účinnosti, rozsáhlé testování je jednou z věcí, díky níž jsou výrobky Artistry Skin Nutrition™ tak důvěryhodné. Jsou-li složky živočišného původu, výrobky neprojdou ani jedním testem. Testování na zvířatech je pro filozofii Clean Beauty automaticky nepřijatelné.

Abychom tento závazek brát ohled na zvířata učinili oficiálním, všechny výrobky Artistry Skin Nutrition™ jsou registrovány organizací The Vegan Society.


Minimalizace odpadů

Výrobní proces je nedílnou součástí toho, zda lze výrobek považovat za ekologický, a proto filozofie Clean Beauty zahrnuje i požadavek, aby výrobní zařízení minimálně 90 % svých odpadů nevyváželo na skládky.


Balení

To je třešinka na dortu! Snižování množství papíru a plastů použitých v obalech je způsob, kterým pro Vás, ekologicky uvědomělé uživatele, Clean Beauty završuje své úsilí o eticky získávané a vyvíjené výrobky značky Artistry Skin Nutrition™ .


* Pouze složky značky Nutrilite™

Související obsah

Klíč k mladistvé, zářící pleti

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím