Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Opravdu potřebujeme tonikum?

Krása

Odbornice Artistry na péči o pleť Michelle D’Allaird vysvětluje, proč nebudete ze svého režimu péče o pleť chtít vynechávat tonika Artistry Skin Nutrition™

Základem zdravé pleti je řádná péče o pleť. Vše se odvíjí od základů, a protože základy zůstávají vždy stejné, stojí za to si je osvojit. Dobrý a jednoduchý režim péče o pleť vyžaduje čisticí přípravek, tonikum a hydratační přípravek (v tomto pořadí). Svůj režim můžete dále obohatit o séra, ošetřující přípravky a masky. Nyní se však zaměřme na jeden z nejčastěji opomíjených základních přípravků – tonikum.

Přínosy tonika

Hraje zásadní roli ve zdraví pleti a má přímý vliv na přípravu pleti na přípravky použité bezprostředně poté. Tonika vyvažují pH pleti a umožňují optimální penetraci účinných složek obsažených v ošetřujících a hydratačních přípravcích. Sama o sobě také dodávají pleti hydrataci a slouží jako zdroj svěžesti.

Co mi paměť slouží, byla vždy tonika opomíjena a považována za zbytečná, a tudíž se moc nenakupují. Tento výrobek je však pro pleť nesmírně přínosný a zvyšuje účinnost mnoha ostatních přípravků v rámci režimu péče o pleť. Proč bychom je měli vlastně vynechávat?

© Getty Images

Tonika Artistry Skin Nutrition™ jdou ještě o krok dál.

Tonika Artistry Skin Nutrition™ poskytují pleti další přínosy, které přesahují přínosy předchozích výrobků a nesrovnatelně převyšují přínosy konkurenčních výrobků.

Všechny obsahují gel z bílých semínek chia. Jde o složku získanou z bílých semínek chia, která po namočení vytvoří gel bohatý na fytonutrienty, jenž na pleti po vyčištění vytvoří účinnou vrstvu. Vyrovná se tak pH pleti a mikrobiom, čímž se vytvoří dokonale vyvážená bariéra prospěšných a škodlivých bakterií.

Pro zdraví pleti je bakteriální rovnováha naprostou nutností. Přímo ovlivňuje schopnost pleti reagovat na výrobky péče o pleť, přijímat je a sloužit jako bariéra před vlivy okolního prostředí.


Když je mikrobiom nestabilní, dochází k mnoha negativním jevům:

  1. Má to vliv na vstřebávání a pronikání složek do pleti. Pleť buď účinné složky blokuje, nebo jich přijímá příliš mnoho.

  2. Stresové faktory okolního prostředí tak mají dveře dokořán. Znečišťující látky z okolního prostředí, světelné záření, kosmetika a v podstatě vše kolem nás má volný přístup, zaplavuje pleť a vytváří značné škody způsobené volnými radikály.

  3. Nevyvážený mikrobiom vede přímo k citlivosti pleti a zánětům, dvěma největším problémům, s nimiž se lidé v dnešní době potýkají.

A tomu všemu lze používáním tonika předcházet.

Jasné jako křišťál – a jako Vaše pleť!

Když pochopíte fakta, přínosy tonika jsou jasné a jeho nezbytnost je už nadále neoddiskutovatelná. Zdravá pleť vyžaduje dobrý režim péče o pleť. Tonika Artistry Skin Nutrition™ nejenže zajišťují to, co je nezbytné, ale nabízejí ještě více: zdravou, krásnou a mladistvě vyhlížející pleť.

Mám pro Vás tuto výzvu: používejte tonikum po dobu pěti dnů dvakrát denně a sami se přesvědčte o tom, jakou u své pleti uvidíte změnu!

Vyzkoušejte bezplatně tonika/emulze Artistry Skin Nutrition.

Pokud jste ještě tonika Artistry Skin Nutrition™ nevyzkoušeli, máte velké štěstí! Od 1. února si můžete zakoupit tři nové balíčky s denními a nočními hydratačními přípravky jednoho řešení a získat navíc cestovní balení (50 ml) tonika/emulze z téže řady! Jde o báječný způsob, jak vyzkoušet nový výrobek, darovat mini tonika/emulze někomu blízkému nebo zákazníkovi, či je použít na cestách.

Související obsah

Klíč k mladistvé, zářící pleti

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím