Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Podívejme se na fakta

Krása

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o kyselině hyaluronové a vitaminu C od naší odbornice na péči o pleť Michelle D’Allaird.

Při vzdělávání se držím faktů. Jsem pevně přesvědčena, že pokud posluchači jasně chápou všechna fakta, jsou schopni se dobře rozhodovat.

Když se jedná o péči o pleť, pak na faktech záleží v první řadě. Jestliže rozumíte fyziologii pokožky, pak budete také rozumět tomu, jak vnitřní a vnější faktory ovlivňují způsob jejího fungování. Když rozumíte složkám přípravků, pak můžete snadno rozklíčovat, které složky budou mít vliv na stav pokožkyproč. Doopravdy je to takhle snadné. To, co je na tom těžkého, je „porozumění“.

Nemějte však žádné obavy, od toho tu jsem!

Tady jsou fakta o dvou mých absolutně nejoblíbenějších složkách – vitaminu C a kyselině hyaluronové.

Síla vitaminu C

  1. Vitamin C je účinný antioxidant, který zabraňuje poškození pokožky volnými radikály. Volné radikály jsou škůdci, kteří napadají naši pokožku každou minutu každého dne. Jsme jimi zaplaveni, když jsme vystaveni UV záření, znečišťujícím látkám ve vzduchu, kosmetickým složkám, kouři, pevným částicím, nečistotám z oblečení, a dokonce i stresu. Antioxidační ochrana, kterou poskytuje vitamin C, nemá obdoby. Chrání každou buňku naší pokožky i těla. Dokonce hraje jednu z rolí při ochraně kožních buněk před poškozením UV zářením!

  2. Vitamin C je schopen stabilizovat mRNA v kolagenu. Jde o malé poslíčky vytvořené v jádru buňky, které zajišťují proteinovou strukturu pro duplikaci buněk. Vitamin C zastává nezastupitelnou úlohu při tvorbě kolagenu v pokožce. A co je výsledkem? Nový kolagen pro pevnější, mladistvou a zdravou pokožku.

Kyselina hyaluronová

  1. Kyselina hyaluronová (HA) je molekula, kterou přirozeně vytváří náš organismus. Je to esenciální kyselina, která se nachází v pojivových tkáních, chrupavkách, vlasech, nehtech a pokožce. Lubrikuje klouby, aby se dobře hýbaly, a vytváří nezbytnou hydratační bariéru pokožky.

  2. HA je zvlhčující látka, tj. složka, která váže a zadržuje vodu, takže působí jako zdroj hydratační ochrany. Při lokální aplikaci zvyšuje úroveň hydratační ochrany, uzamyká vlhkost do vrstev pokožky a zároveň na povrchu zajišťuje mladistvě vyhlížející efekt plnosti.

Dokonalá dvojice!

Proč jdou tyto dvě složky tak dobře dohromady? Zamysleme se nad fakty ještě jednou.

Účinná antioxidační ochrana jdoucí ruku v ruce s hydratací, okamžitou plností a rozjasněním. Opravdu to vypadá, že lepší už to snad být ani nemůže. Ale může!

ArtistryTM Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitaminem C+HA nejenže dodává vitamin C a kyselinu hyaluronovou, ale zároveň je dodává s velkou účinností a skvělými přínosy. Přínosy vitaminu C jsou jisté, nejistota spočívá ve složení přípravku. Vitamin C je vysoce nestabilní, když je vystaven vzduchu, světlu nebo vodě. Pro chemika je to noční můra, když se ho snaží začlenit do složení přípravku péče o pleť. Když se přidá do jakékoli tekutiny, okamžitě se začne rychle rozpadat, takže zbylých přínosů je naprosté minimum.

Artistry Vitamin C+HA na pomoc!

Jak tedy zajistíme, abychom z vitaminu C v péči o pleť vytěžili maximum? Začneme vitaminem C zredukovaným do čisté práškové formy a umístěným do vzduchotěsně uzavřeného víčka. Tam si udrží svou účinnost, dokud nebude smíchán se základem s HA, čímž Vám zajistí maximální dávku čistého vitaminu C, když ji budete potřebovat.

Tím to ale nekončí! Kromě HA obsahuje základní sérum ještě více vitaminu C z třešní acerola pěstovaných na farmách NutriliteTM společnosti Amway.

Proč se má Artistry Vitamin C+HA nejlépe spotřebovat do 30 dnů? Vraťme se ještě jednou k faktům. Značka Artistry tak jako vždy nechává své výrobky testovat, aby slibované výsledky podložila důkazy. Proto se uvádí tento 30denní časový rámec, kdy jeden z nejlepších přípravků péče o pleť s obsahem C+HA (podle mého odborného názoru) s jistotou zajistí účinnou antioxidační ochranu, maximální hydrataci a skutečně zářivou, mladistvou, zdravou pokožku dříve, než se vitamin C rozpadne.

Není divu, že jsem si ho tak oblíbila!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím