Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Amway

Specializovaná péče o pleť speciálně pro Vás!

Krása

Personalizovaná péče o pleť už není jen potřebou či přáním. Je nutností.

Naše touha po personalizované péči o pleť a tělo je výsledkem většího povědomí o zdraví a tělesném a duševním blahobytu, rozpoznání spojitosti mezi vnitřní a vnější krásou a snahou o zachování mládí.

Kolekce Artistry Signature Select™ vkládají sílu personalizace do Vašich rukou. Můžete si vybrat jakoukoli kombinaci výrobků, a dokonce je i zaměňovat, když Vaše pleť potřebuje změnu.

Proč personalizovat?

Pleť se neustále proměňuje. Je to proto, že je přímo ovlivněna různými faktory, jako je strava, kouření a pití alkoholu, příjem vody, doplňky stravy, spánek, stres a lokálně aplikovaná péče.

Jak se navíc tyto faktory a naše vnější prostředí mění, stejně se mění i naše pleť. Z toho důvodu to, co funguje v létě, nemusí nutně fungovat v zimě a a to, co funguje doma, nemusí nutně fungovat na dovolené.

To, co Vaše pleť potřebuje dnes, se bude lišit od toho, co bude potřebovat zítra, příští týden, příští měsíc nebo příští rok. Jinými slovy je naprosto nezbytné mít neustále se měnící potřeby naší pleti pod kontrolou.

Tři problémy, tři úžasné výrobky

Artistry Signature Select™ Personalizovaná séra stojí na vrcholu seznamu prvotřídních pečujících přípravků. Každá báze Signature Select je plná rostlinných složek bohatých na živiny, které v každém z cílených aktivátorů umocňují účinek aktivních složek.

Když s jednou bází zkombinujete až tři aktivátory, můžete řešit několik problémů pleti najednou. Ať už jde o rozjasnění, hydrataci, omezení výskytu vrásek, zpevnění nebo sjednocení tónu pleti, můžete si stanovit své tři nejdůležitější potřeby a namíchat si své vlastní řešení. A když se potřeby Vaší pleti budou časem měnit, jednoduše si namíchejte nové sérum, které je ideálně naplní.

Multimasking šitý na míru

Aplikace masky v domácím prostředí je, jako kdybyste měla své vlastní lázně. Ale vybrat si správnou masku může být stejně náročné jako vybrat si čisticí přípravek. To už je ovšem minulostí!

Artistry Signature Select™ Masky jsou určeny k řešení konkrétních problémů pleti a lze je používat v jakékoli kombinaci. Stejně jako u všech výrobků Artistry Signature Select si vyberte skupinu výrobků, která je pro Vás ta pravá: masku vstřebávající maz na nos, rozjasňující kolem očí, hydratační na tváře, vyhlazující na bradu nebo zpevňující na krk – je to jen na Vás.

Projevte svému tělu lásku, kterou si zaslouží

Kůže je největším orgánem celého těla, přesto se lidé zaměřují jen na malé procento pokrývající obličej. Protože však naše kůže stárne spolu s námi, potřebujeme se starat o každý centimetr.

Stejně jako u obličeje má kůže na našem těle v různých oblastech různé potřeby. Výrobky Artistry Signature Select Body™ jsou vytvořeny tak, aby řešily konkrétní problémy pleti. Čištění, exfoliace, hydratace, rozjasnění a zpevnění… Co víc by si Vaše krásné tělo mohlo přát? Výrobky můžete kombinovat podle svých konkrétních přání a cílových oblastí.

Personalizace spočívá v tom, že dostanete to, co potřebujete, tehdy, když to potřebujete. Je to tak snadné. Značka Artistry Signature Select si tuto jednoduchost osvojila a aplikovala ji na každý centimetr kůže. Vše, co potřebujete, je najít si svůj osobní mix!

Související obsah

Protože jste jedinečná

ARTISTRY

více

Rozšiřujte podnikání s vhodnými nástroji

Péče o tělo

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím