Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Získejte opálenou, zářící pleť ve stylu L.A.!

Krása

Vydejte se na cestu do kolébky zdravého životního stylu s edicí ARTISTRY STUDIOTM Los Angeles a dejte vyniknout svému přirozenému jasu.

Světové turné ARTISTRY STUDIO už Vás provedlo starověkými chrámy v Bangkoku, rušnými ulicemi Tokia i srdcem oslňující Šanghaje – a teď je načase inspirovat se sluncem, vlnami Tichého oceánu a hvězdným půvabem Los Angeles. Kalifornský styl líčení zvýrazňuje přirozenou krásu a je odrazem obliby zdravého životního stylu. Vyživte svou pleť přírodními složkami nové kolekce ARTISTRY STUDIO a buďte připravena zazářit – zcela ve stylu L.A.!

L.A. je jen jedno.

No jasně, Los Angeles. Více než 46 kilometrů dlouhé ohromující pobřežní linie, která se táhne od Malibu k Long Beach, poseté některými z nejznámějších surfařských a jiných pozoruhodných míst na světě, včetně mola Santa Monica Pier a plážového sportovního centra Muscle Beach. Projděte se po okolí a uvidíte, jak tu místní běhají, surfují nebo cvičí venku jógu – a navíc u toho vypadají přirozeně svěže a krásně. Jelikož obyvatelé L.A. mají k dispozici téměř 700 km cyklistických stezek, nespočet turistických stezek, pohoří San Gabriel a téměř 300 slunečných dní v roce, není divu, že si vzali aktivní venkovní životní styl za svůj.

To, co je však na L.A. skutečně úžasného, je způsob, jakým je dynamická venkovní atmosféra doplněna leskem Hollywoodu. Není divu, vždyť je to celosvětové hlavní město zábavního průmyslu! Hvězdný odlesk se však naštěstí neomezuje jen na celebrity. Být v L.A. hvězdou znamená mít svůj vlastní styl – ať už je to bohémské kouzlo, sportovní elegance nebo přirozený půvab – žít život naplno a dělat to, co Vás baví.

Vaše vlastní oslňující líčení ve stylu L.A.

Nemusíte letět přes oceán, abyste zakusili kalifornskou atmosféru. Nabízejí se dva skvělé způsoby, jak se v plném jasu můžete stát ztělesněním opáleného obyvatele L.A., který chodívá na pláž. Ať se Vaší inspirací stane centrum zdravého životního stylu!

© Getty Images

1. Dokonalé kalifornské opálení

Přirozeně vypadající přípravky na líčení z edice ARTISTRY STUDIO Los Angeles Vám pomohou dosáhnout zdravě vyhlížející a zářivé pleti a výrazných kontur. Vaše oči budou odleskem písku a západů slunce nad L.A. a Vaše rty budou vypadat hedvábně a smyslně. Přírodní složky včetně kokosového oleje, bambuckého másla a másla z mangových semínek pleť vyživují , osvěžují ji jako klidná pobřežní tichomořská vlna a připravují ji, abyste zazářila jako hollywoodská hvězda.

Jak se nalíčit: Den začněte sprchou a vyberte si mezi vyživujícím tělovým mýdlem Pacific Sunset nebo peelingovým tělovým mýdlem Pacific Wave. Zvolte NYC Řasenku pro zvětšení objemu řas a Pacific Proof Voděodolné tužky na obočí, které zajistí dlouhotrvající efekt odolný proti potu, a oči rozjasněte Pacific Proof Voděodolnými krémovými očními stíny v odstínu L.A. Sand s rozjasňujícím efektem. Rtům dodejte přitažlivý lesk pomocí Lights, Camera Hydratačního lesku na rty v odstínu Pacific Coral a nezapomeňte na Lights, Camera Rozjasňovač pleti 2-v-1, díky němuž získá pleť zdravě vyhlížející jas. Ať už Vám jde o nenucený, opálený vzhled během dne, nebo oslnivější večerní vizáž, tato nová řada Vám nabízí vše, co potřebujete. Vyzkoušejte svoji vlastní kombinaci a probuďte v sobě hvězdu L.A.!

2. Buďte aktivní!

Životní styl L.A. (a v konečném důsledku i tajemství místní krásy) spočívá v pobytu na čerstvém vzduchu a neustálé aktivitě. Proč ovšem nevyzkoušet něco nového namísto obyčejné procházky? Ať už zkusíte surfování, jízdu na horském kole nebo jógu, nová venkovní aktivita omladí Vaši duši i tělo. Ponořit se do osvěžující vody je také skvělým způsobem, jak si dodat energii (jen nezapomeňte na voděodolnou tužku na obočí!). Je prokázáno, že plaváním ve studené vodě se posiluje imunitní systém, aktivují endorfiny, abyste se cítili přirozeně šťastní, spalují kalorie, zlepšuje krevní oběh a snižuje stres. A tak najděte nejbližší rybník, řeku nebo jezero a skočte do vody ve stylu L.A.!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím