Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Šťastné, veselé a... KRÁSNÉ!

Krása

Vánoce přicházejí! Michelle D’Allaird se s námi dělí o své tipy na to, jak během tohoto úžasného, ale určitě i hektického období roku pečovat o sebe, a zejména o svou pleť a pokožku.

Tak už je to tady. Mílovými kroky se blíží období svátků plné třpytu a lesku. Tohle období roku mám moc ráda. Smích a radost přátel i členů rodiny a očekávání příchodu nového roku. Všichni se už určitě nového roku nemůžeme dočkat. Já tedy určitě!

Nejprve to nejdůležitější

Především je v tomto období roku nezbytné dobře o sebe pečovat. Navzdory všemu tomu zmatku a bláznění je zásadní dostatek spánku, správná výživa a přiměřený pohyb. Navrhuji dokonce pár minut meditace ke zklidnění duše i mysli a dosažení osobního růstu, úspěchu a štěstí. Vzhledem k tomu všemu, co nás v roce 2020 potkalo, vyhradit si pár chvil denně a s vděčností pomyslet na to, kým jsme, co děláme, i na skutečnost, že jsme se dnes probudili do zářivého rána, je ideálním receptem na báječný den.

Přejděme však k podnikání v oblasti kosmetiky...

Jistě znáte úsloví, že oči jsou oknem do duše. Oči vyjadřují naše emoce, náš tělesný a duševní stav, a dokonce i naše myšlenky. Září, když „záříme“, a vypadají sklesle, když se cítíme „sklesle“. Tyto svátky si však žádají zář – a nemalou! Zaměřme se tedy v oblasti kosmetiky na své překrásné oči. Jaké štěstí, že hlavice Dermasonic Ultimate Eye se dostala na trh právě včas!

Hlavice Ultimate Eye je skvělým způsobem, jak optimalizovat vzhled a stav jemné pleti kolem očí. Při každodenním používání tento úžasný přístroj umocňuje účinky očního krému Artistry a zlepšuje krevní oběh. Doporučuji ho používat s kterýmkoli z následujících přípravků Artistry:

  1. Artistry Hydra-V Osvěžující gel-krém na oči pleť rozjasní a hydratuje

  2. Artistry Youth Xtend Vyživující krém pomáhá bojovat se známkami stárnutí

  3. Artistry Supreme LX Regenerační oční krém minimalizuje viditelné známky stárnutí

Spolu s přínosy účinných složek obsažených v každém z těchto očních přípravků napomáhá zvýšená cirkulace krve minimalizovat výskyt tmavých kruhů a otoků, kvůli nimž vypadají oči unaveně a mdle. A to v tomhle období roku nikdo z nás nechce! Oblast v okolí očí volá po Artistry Exact Fit Korektoru, díky němuž bude po celý den vyhlížet zářivě.

Partie, na které se zapomíná

Jakkoli rády dáváme na odiv své krásné oči, jak jsou na tom ostatní partie našeho těla? Péče o pokožku od krku dolů je stejně tak důležitá jako péče o pleť. A právě teď je ideální doba, kdy můžeme plně využít naši novou kolekci Artistry Signature Select Body a nechat se hýčkat luxusními texturami a nádhernými vůněmi. Hebká, hladká, vláčná a zářivá pokožka je dokonalým dárkem, který o letošních svátcích můžeme nadělit ostatním nebo i samy sobě. Podívejte se, co tato skvělá kolekce Artistry obsahuje:

  1. Čisticí tělový přípravek nabízí osvěžující příval svěžesti a při každém umytí pokožku čistí a posiluje.

  2. Pokožku jednou až třikrát týdně rozjasněte a vyhlaďte pomocí jemných bambusových částic Vyhlazujícího tělového peelingu. Šetrně odstraňuje vrstvu odumřelých kožních buněk a zjemňuje drsnější partie.

  3. Hydratujte svou pokožku pomocí Hydratačního tělového gelu. Tenhle gel s obsahem zeleného čaje a citrusů prostě miluju! Mám pocit, jako bych při jeho použití utišila žízeň celé své pokožky.

  4. A co takhle trocha vypnutí a zpevnění? Zpevňující tělové mléko je plné složek, které pomáhají omezovat vznik celulitidy. O kofeinu, oleji z kávových zrn a řasách je už dlouho známo, že napomáhají vypnutí a zpevňování pokožky.

  5. Chcete-li se rozjasnit a pozvednout sváteční náladu, aplikujte jemně třpytivý Rozjasňující tělový krém s bohatou konzistencí. Vzhledem k obsahu složek rozjasňujících, hydratujících a regenerujících pokožku je to pro období svátků to pravé.

Rok 2020 nebyl vůbec lehký: dozvídali jsme se nové věci, měnili jsme se, rostli jsme a adaptovali se. Pojďme to nyní oslavit, protože takový je život.

Šťastné a veselé svátky! Ať v tento čas zakoušíte zdraví, krásu a úspěch jako nikdy předtím.

Srdečně Vás zdraví
Michelle

Související obsah

Rozšiřujte podnikání s vhodnými nástroji

Péče o tělo

více

Některé věci jsou lepší společně

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím